Транзит через польщу.потрібна віза?

22.01.2016

Транзит через польщу.потрібна віза?

Транзит через польщу.потрібна віза?
Повідомлення від Vitaliano

Якщо у няні(або біля того знайомого) док україни, і довгострокова британська або шенгенська віза, віза для транзиту через польщу не потрібна. А навіть якби потрібна була віза (для перебування на території Польщі більше 5 днів) — то вона для українців безкоштовна. І летіти він скоріше буде ryanair, хоча можна і easyjet, wizzair, skyeurope etc.

Як ви умудряєтеся зробити в одному реченні стільки невірних і необґрунтованих заяв?

У мене знайомі тиждень тому поїхали, тому їх змусили робити візу, причому, тільки при наявності квитка. І причому тут британська віза або Шенгенська віза на паспотном контролі в Польщі. Коротше ось адреса консульства:

Транзит через польщу.потрібна віза?

> У мене знайомі тиждень тому поїхали, тому їх змусили робити візу, причому, тільки при наявності квитка. І причому тут британська віза або Шенгенська віза на паспотном контролі в Польщі.

quote;

Транзитна віза не потрібна:

Громадянам Російської Федерації для проїзду через територію Польщі в країни Шенгенського Договору, Чеську Республіку, Словаччину при наявності візи цих країн, дозволу на тимчасове проживання або дозвіл на проживання в цих країнах. У таких випадках строк перебування на території Республіки Польща не може перевищувати 5 днів, рахуючи з дня в’їзду.

Громадянам України для проїзду через територію Польщі в країни Шенгенського Договору, Чеську Республіку за наявності візи цих країн, дозволу на тимчасове проживання або дозвіл на проживання в цих країнах. У таких випадках строк перебування на території Республіки Польща не може перевищувати 5 днів, рахуючи з дня в’їзду.

Громадянам Республіки Білорусь для проїзду через територію Польщі в країни Шенгенського Договору, Чеську Республіку, Словаччину при наявності візи цих країн, дозволу на тимчасове проживання або дозвіл на проживання в цих країнах. У таких випадках строк перебування на території Республіки Польща не може перевищувати 5 днів, рахуючи з дня в’їзду.

Короткий опис статті: потрібна віза в польщу знайомий збирається летіти додому через польщу. у нього український паспорт з Ilr візою. у польщі буде проїздом ( пересяде з літака на автобус ) поїде додому на україну. через тиждень повернеться таким же шляхом. потрібна йому польська віза? величезне спасибі! через додому, віза, чи, тиждень, літака, україну, повернеться, поїде, автобус, шляхом, польська, величезне спасибі йому, потрібна, ж, пересяде, таким, польщі, польщу, летіти, збирається, польщу.потрібна, знайомий, нього, український, транзит, буде, візою, паспорт, проїздом

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Повідомлення від Vitaliano Якщо у няні(або біля того знайомого) док україни, і довгострокова британська або шенгенська віза, віза для транзиту через польщу не потрібна. А навіть якби потрібна була віза (для перебування на території Польщі більше 5 днів) — то вона для українців безкоштовна.

Також ви можете прочитати