Ціна візи в Італію

10.02.2016
Ціна візи в Італію Ціна візи

Ціна візи в Італію

Поставивши перед собою мету оформити візу в певну країну шенгенської зони, ви обов’язково втолкнетесь з тим, що у різних компаній ціни на різні типи віз дуже варіюються. Це пояснюється відсутністю у деяких компаній співробітництва і тісних зв’язків з іноземними партнерами та консульством. Так скільки коштує віза в Італію ?

Маючи багаторічний досвід роботи в напрямку візового консалтингу нашій компанії вдалося не тільки обзавестися колом надійних і перевірених партнерів за кордоном, але і прекрасними відносинами з співробітниками багатьох європейський консульств. Процес роботи на пряму з компаніями і консульствами за кордоном дає нам вдалу можливість встановлювати досить конкурентні ціни на іноземні візи, а в окремих випадках — знижувати ціну по відношенню до середньої вартості на ринку тієї або іншої візи.

Вартість візи в Італію для подорожей у нас в компанії вже тривалий час занижені до мінімальної можливої вартості. Відкриття будь візи в цю країну за Доступну ціну за допомогою нашого агентства — це простіше, ніж могло б бути. Ціна візи в Італію варіюється в межах 150 євро. При цьому є можливість оформлення візи до року (наприклад, у випадку, якщо ми робимо занесення в консульство з приводу вашого запрошення).

За порівняно велику, але реальну суму в нашій компанії можна оформити навіть візу на 3 роки. Різноманітний набір пропозицій нашої компанії породжує і досить великий варіативний ряд цін на оформлення віз в Італію. Ціни на певні типи віз предпочитается дізнаватися по телефону, а список позицій, які ми оформлюємо можна переглянути в нашому каталозі. Так віза в Італію, вартість якої знижена до мінімуму доступна всім нашим клієнтам.

Віза в Італію коштує в середньому 5000 -8000 рублів, детальніше з цінами ви можете ознайомитися прайс листі

Короткий опис статті: віза в італію ціна Віза в Італію від 90 євро за 3 робочих дні. Мінімальний пакет документів без присутності у візовому центрі. віза в італію, візи в італію, віза італія, оформлення візи в італію, термінові візи, італія, віза, шенгенська віза в італію, отримання візи, віза в італію самостійно

Требуется бизнес виза. Заходите!

Ціна візи в Італію Поставивши перед собою мету оформити візу в певну країну шенгенської зони, ви обовязково втолкнетесь з тим, що у різних компаній ціни на різні типи віз дуже варіюються. Це пояснюється відсутністю у деяких компаній співробітництва і тісних звязків з іноземними партнерами та консульством.

Ціна візи в Італію Ціна візи

Також ви можете прочитати