У Дніпропетровську відкрився візовий центр Республіки Польща, Дніпропетровськ

09.01.2016

У Дніпропетровську відкрився візовий центр Республіки Польща

У Дніпропетровську відкрився візовий центр Республіки Польща, Дніпропетровськ

У Дніпропетровську відбулося урочисте відкриття візового центру Республіки Польща.

Участь у цій події взяли Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Ян Гранат, голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод та заступник голови облдержадміністрації Іван Ступак.

Пункт прийому візових документів Польщі у Дніпропетровську стане вже 4-й подібною структурою в Україні і першою — в східній її частині.

Новий центр розрахований на надання близько 45 віз на день. Всього ж у 2011 році громадянам України було видано понад 570 тисяч польських віз різного типу.

— Я переконаний, що сьогоднішня подія — відкриття візового центру Посольства Польщі в Дніпропетровську — це ще один важливий крок, який зблизить наші народи, буде сприяти розширенню ділових контактів, взаємодії в різних сферах, — підкреслив голова Дніпропетровської обласної ради. — А головне — сприяти зміцненню взаєморозуміння і дружби між людьми.

Голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод побажав співробітникам нового центру успішної роботи по налагодженню міцних і довгострокових відносин між нашими країнами і регіонами.

Пункти прийому візових анкет дозволяють бажаючим подавати документи на візу за місцем проживання без необхідності особистого відвідування польського консульства. Візовий центр у Дніпропетровську розташований за адресою бул. Катеринославський, 2, БЦ «Bosfor», 5 поверх, офіс 525.

Прес-служба Обласної ради

Короткий опис статті: візи в дніпропетровську

Требуется виза в Польшу. Заходите!

У Дніпропетровську відкрився візовий центр Республіки Польща У Дніпропетровську відбулося урочисте відкриття візового центру Республіки Польща. Участь у цій події взяли Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Ян Гранат, голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод та заступник голови облдержадміністрації Іван Ступак.

Також ви можете прочитати