У Польщі можна буде їздити без візи .. KP.RU

23.01.2016
У Польщі можна буде їздити без візи .. KP.RU можна буде

До Польщі можна буде їздити без візи Коментарі: 2

Згідно з договором, який Білорусь і Польща підписали 12 лютого, білоруси і поляки, які не менше 3 років живуть в прикордонних територіях, зможуть їздити за кордон не по шенгенській візі, а за спеціальним дозволом. Його видаватимуть у консульствах. Ціна пропуску складе 20 євро на два роки. Максимальний строк дії документа — 5 років, але в перший раз його будуть видавати саме на 2 роки. У сусідній країні можна буде перебувати до 90 днів протягом півроку.

Але в документі є і труднощі. Заїжджати можна буде тільки в зони, які визнані «прикордонними територіями». Тобто ті, які починаються в межах 30 км і закінчуються в межах 50 км. Як втриматися від спокуси? І найгірша новина: Білосток в прикордонну зону не увійшов. Тобто, якщо поліція затримає білоруса за межами прикордонної зони, йому загрожує депортація, а пропуск буде анульований.

Угода набуде чинності після того, як його ратифікує польський і білоруський парламент. Цілком можливо, це відбудеться вже навесні.

Під дію договору потрапляє близько 1,1 млн. білорусів, адже з білоруської сторони в прикордонні території увійшли такі великі міста, як Брест і Гродно. З польської сторони найбільші населені пункти — міста Бяла-Подляска, Гайновка, Сулавки, Сокулки.

А В ЦЕЙ ЧАС

Підготовлені такі ж угоди з Литвою і Латвією. З Латвією у Білорусі кордон менше, а значить, менше жителів, які претендують на пропуск. З Литвою підписання угоди відкладалося вже кілька разів. Країни уточнюють, як відміряти прикордонну зону. «Спірні» міста — литовські Вільнюс і Алітус і білоруські Сморгонь і Ошмяни. До речі, в «безвізову» зону потрапляють Ліда і Гродно.

Короткий опис статті: як отримати візу в польщу З тих пір, як Польща вступила в Шенген, ціна за візу підскочила до 60 євро. Адже у кожного другого жителя Гродно або Бреста в Польщі живуть родичі і друзі, а то і якийсь невеликий бізнес

Требуется виза в Польшу. Заходите!

До Польщі можна буде їздити без візи Коментарі: 2 Згідно з договором, який Білорусь і Польща підписали 12 лютого, білоруси і поляки, які не менше 3 років живуть в прикордонних територіях, зможуть їздити за кордон не по шенгенській візі, а за спеціальним дозволом.

У Польщі можна буде їздити без візи .. KP.RU можна буде

Також ви можете прочитати