Українсько-Польський Центр Освіти UniverPL . Вища освіта в Польщі

05.01.2016
Українсько-Польський Центр Освіти UniverPL . Вища освіта в Польщі Центр Освіти

Про нас

Українсько-Польський Центр Освіти «UniverPL»

Ukrainsko-Polskie Centrum Edukacyjne «UniverPL» Sp. z o.o. — польська компанія, зареєстрована за адресою ul. Nowogrodzka 31, Warszawa 00-511 (Polska) .

українсько-Польський Центр Освіти «UniverPL» створений для українських абітурієнтів з метою простого і прямого доступу у вищі навчальні заклади Польщі, зокрема для їх підготовки до вступу, адаптації і підтримки під час навчання.

«UniverPL» впевнено займає лідируючі позиції на українському ринку. Головний офіс в Україні знаходиться у р. Київ. також компанія має регіональні представництва в м. Рівне, Суми, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв, Херсон, Нова Каховка, Сімферополь, Чернігів, Черкаси, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Івано-Франківськ і Львів.

«UniverPL» має підписані угоди про співпрацю з престижними і відомими польськими вузами, які надали Центру Освіти делеговані повноваження представляти їх інтереси і проводити попередній набір абітурієнтів за співбесідою в Україні.

Команда Українського-польського Центру Освіти має професійний досвід роботи в цій сфері з 2009 року. Ми чітко знаємо всі тонкощі, що дозволяють якісно і професійно допомогти кожному абітурієнту, який хоче провести своє студентське життя в європейському університеті та отримувати якісну освіту і широкі можливості для самореалізації.

10 причин, чому варто вибрати «UniverPL»?

  • «UniverPL» — це надійний і досвідчений колектив професіоналів в Україні та Польщі;
  • офіційно зареєстрована польська компанія з представництвами в Україні;
  • офіційний представник польських приватних і державних університетів;
  • 14 вузів. 60 напрямків та понад 450 спеціальностей на вибір;
  • знання польської мови, на момент співбесіди, не потрібно;
  • вступ без екзаменів та ЗНО;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • наявність професійних координаторів в Польщі;
  • допомога, підтримка і дистанційний супровід студента протягом 1 року навчання;
  • досвід у даній сфері з 2009 року.

Короткий опис статті: посольство польщі в києві Українсько-Польський Центр Освіти UniverPL (097) 69-61-777, (044) 33-20-930. UniverPL – Вища освіта в Польщі про нас. univerpl.

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Про нас Українсько-Польський Центр Освіти UniverPL Ukrainsko-Polskie Centrum Edukacyjne UniverPL Sp. z o.o. — польська компанія, зареєстрована за адресою ul. Nowogrodzka 31, Warszawa 00-511 (Polska) .

Українсько-Польський Центр Освіти UniverPL . Вища освіта в Польщі Центр Освіти

Також ви можете прочитати