Вакансія: Медпрацівник (Чехія, Польща), Івано-Франківськ робота

24.01.2016
Вакансія: Медпрацівник (Чехія, Польща), Івано-Франківськ робота медпрацівник чехія польща

Вакансія: Медпрацівник (Чехія, Польща)

Зарплатня: 12000 грн.

Досвід роботи: 2 роки

Освіта: вища

Вік: від 22 до 55 років

Графік роботи: повний день

Робота в Чехії | Польщі для медичного працівника вищого, середнього і молодшого ланки (лікаря, фельдшера, медсестри, санітари). Відкривається робоча віза.

Також розглядаються резюме інших кандидатів: крім медиків, в першу чергу, програмістів, як і інших фахівців з вищою та середньою професійно-технічною освітою.

Вимоги до претендентів: відповідна освіта, без шкідливих звичок.

Умови праці: повністю легальний контракт і офіційне перебування, забезпечення житлом.

Оформлення в Чехію відбувається не по робочій візі до 6-ти місяців, а з такими програмами, як отримання студентської візи (надходження в навчальні заклади Чехії на курси з вивчення чеської мови, підготовчі курси для зарахування в чеські Вузи з метою отримання вищої освіти), реєстрація підприємництва, «модра карта», «заместнанэцка карта» (дозволу на довгострокове перебування, також дають право на зайнятість, як і робоча віза, але на більш тривалий термін) з можливістю отримання в майбутньому ПМП, аналогічно, як і в Польщі («карта побуту», «карта поляка», що дають право на зайнятість без спеціального дозволу та організацію здійснення підприємницької діяльності).

Більш детальну інформацію про польською та чеською трудовому законодавстві, процедурою оформлення, Ви, як здобувач, можете дізнатися на сайтах: www.ua.nl.ae або www.ua.je.ro

Адреса: м. Тернопіль, вул. М. Шептицького, 23-Б.

P. S. Увагу! На СМС-ки, обурливі листи і резюме відповідати не будемо!

Короткий опис статті: студентська віза в польщу Робота в Івано-Франківську, вакансія компанії Багатопрофільна посередницька група Олександра Фотымы. Зарплата: 12000 грн.. Робота в Чехії | Польщі для медичного працівника вищого, середнього і молодшого медпрацівник (чехія, польща), медпрацівник (чехія, польща) івано-франківськ, медпрацівник (чехія, польща) в івано-франківську, вакансія медпрацівник (чехія, польща), вакансія медпрацівник (чехія, польща) івано-франківськ, вакансія медпрацівник (чехія, польща) в івано-франківську, вакансія медпрацівник (чехія, польща) багатопрофільна посередницька група олександра фотымы, робота медпрацівник (чехія, польща), робота медпрацівник (чехія, польща) івано-франківськ, робота медпрацівник (чехія, польща) в івано-франківську

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Вакансія: Медпрацівник (Чехія, Польща) Зарплатня: 12000 грн. Досвід роботи: 2 роки Освіта: вища Вік: від 22 до 55 років Графік роботи: повний день Робота в Чехії | Польщі для медичного працівника вищого, середнього і молодшого ланки (лікаря, фельдшера, медсестри, санітари).

Також ви можете прочитати