Вакансії в: Сільське господарство.Тваринництво.Рослинництво

26.01.2016
Вакансії в: Сільське господарство.Тваринництво.Рослинництво кордоном робота

СУВОРА ПРАВДА ПРО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ

Ми надіємось, що прийде час, коли ми будемо допомагати у працевлаштуванні за кордоном не через скрутне становище в нашій країні, а тому, що українці – найкращі у світі люди і професіонали!

А ПОКИ ЩО – СУВОРА ПРАВДА ПРО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ

Дещо про візи

Закордонні ВІЗИ має право видавати виключно ПОСОЛЬСТВО чи КОНСУЛЬСТВО. Офіційний Пункт прийому візових анкет (так званий ВІЗОВИЙ ЦЕНТР) лише приймає ваші документи, і працівники ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ жодним чином не впливають на рішення Генерального Консульства .

Адреси Офіційних Пунктів прийому візових анкет : http://visacenter-ukraine.com/allcenters.shtml

Того усі інші (комерційні, приватні) установи та компанії, які називаюсь собі візовими центрами – лише посередники, і тим більше НЕ МАЮТЬ ЖОДНОГО ВПЛИВУ на прийняття рішення про видачу візи. Проте вони допоможуть вам правильно оформити документи і прискорять вашу реєстрацію у черзі на подачу документів до офіційного Пункту прийому візових анкет. Ви повинні розуміти, що у разі звернення до посередника, Ви будете платити саме за цю послугу, а НЕ ЗА ОТРИМАННЯ ВІЗИ; а частина ваших коштів піде на хабаря котромусь із працівників офіційного візового центру. Тому у разі відмови вам у видачі візи – не звинувачуйте в цьому посередника. Не хочете витрачати зайві гроші – ідіть і робіть все самостійно.

Вам не подобається? Але ж це правда!

Тепер про посередництво у працевлаштуванні за кордоном

Закони України у сфері працевлаштування за кордоном дуже жорсткі по відношенню до посередників. Проте дотримуючись норм закону (як, наприклад, це робимо ми), все ж можна задовольняти попит на такі послуги.

Мі – продаємо, ві – купуєте. Наш товар – це наші знання ринку праці, наші контакти і зв’язки з закордонними роботодавцями, наша відповідальність перед законодавчими органами України. Саме за це ви нам платите: за знання, контакти і відповідальність. Маєте усе це? Тоді посередник вам не потрібен. Не маєте – звертайтесь, поділимось. Це наша робота, і за цю роботу ми отримуємо оплату. А що, ви працюєте безкоштовно?

За законом Роботодавець надає посереднику проект трудового договору, який ви будете підписувати у країні працевлаштування. Проте жоден посередник не має впливу на закордонного роботодавця, а тому не несе відповідальність за дії Роботодавця, якщо не доведено наміру і фактом торгівлі людьми. Посередники з працевлаштування таких намірів не мають, і таких фактів довести неможливо (звичайно, я маю на увазі легальних і ліцензованих Посередників, таких, як ми). Почитайте закони. Ви будете здивовані – але це правда.

Тому у разі будь-яких порушень з боку Роботодавця не потрібно тікати з країни. і особливо не потрібно погрожувати усілякими розправами посереднику. Не потрібно вимагати від посередника грошей і вибачень – адже порушив закон не посередник, а закордонний Роботодавець. Не потрібно винаймати юриста і писати безліч скарг: чесну юрист одразу вам скаже, що це марна справа, а нечесний візьме з вас гроші, а потім скаже ті саме. Занадто жорстко? Вибачайте, але і це правда.

А що робити при такій неприємності? Насамперед пояснити ситуацію представнику Роботодавця. Наголошую: не «качати права», а саме поговорити. Всі люди, і все можна владнати.

Не вийшло – тоді можна просто чемно звернутись до нас. Ми своїх не кидаємо у біді, і постараємось допомогти, наприклад, перевести на іншу роботу або до іншого роботодавця. Знову наголошую: мі зобов’язання не зобов’язані цього робити, але з власного бажання допомагаємо, якщо є така можливість. Просто попросіть!

А тепер про головне: НАКИПІЛО!

Ви доросла повнолітня людина. Ви самостійно прийняли рішення про працевлаштування за кордоном. Ві свідомо, при повному розумі і тверезій пам’яті, підписуєте договір з роботодавцем і зобов’язаннями язуєтесь виконувати певні дії в певному обсязі. Звідки, скажіть, тоді це обурення, коли від вас вимагають саме виконання ваших обов’язків? Чому ви вважаєте, що за кордоном вам будуть платити лише за щастя вас бачіті? Це – сувора правда.

Роботодавець за кордоном НЕ ЗОБОВЯЗАНИЙ зустрічати вас на вокзалі з квітами і шампанським. Коли ми вам кажемо, що доїзд до місця роботи самостійний – то маємо на увазі саме місце роботи. Не кордон, не вокзал, і не автобусну зупинку! Навіщо тягти за собою чотири величезні валізи, і влаштовувати істерику, бо це дуже важко?

Роботодавцям чомусь не подобається. коли робітник прибуває на місце роботи неохайним, неголеним та «після вчорашнього». А вам би сподобався п’ятому п’яний слюсар у брудних черевиках, який нібито повинен полагодити кран, альо насправді просто вимагає від вас грошей? Та ще й намагається встановлювати у вашому домі свої правила?

Роботодавці – насамперед бізнесмени. Вони приймають на роботу працівників закордонних тому, що це їм вигідно. Вони витрачають певні кошти, щоб зареєструвати шкірного закордонного працівника, і сплачують певні податки, встановлені законом. Якщо закордонний працівник самовільно та без попередження залишає своє робоче місце і зникає у невідомому напрямку (а насправді – вирішує самостійно шукати іншу роботу) роботодавець несе збитки. Це ж зрозуміло? Тоді навіщо дивуватися, що вашу візу буде заблоковано. і ви більше ніколи не зможете виїхати до цієї країни? Хто, крім вас, винуватий у такій ситуації?

Дякую за те, що ви дочитали цей пост до кінця. Дуже дякую тім 99% наших клієнтів, яких воно не стосується. Прошу порозуміння у тих, про кого це написано. І незважаючи на все ми надіємось, що прийде час, коли ми будемо допомагати у працевлаштуванні за кордоном не через скрутне становище в нашій країні, а тому, що українці – найкращі у світі люди і професіонали!

З глибокою повагою до всіх

керівник агенції CityWork – Катерина Березняк .

Короткий опис статті: посольство польщі в україні робота за кордоном, робота за кордоном, вакансії закордоном, вакансії за кордоном, робота в Польщі, працевлаштування в Польщі, гарячі вакансії, працевлаштування, пошук вакансій, візи, візова підтримка, робота в Європі, пошук роботи, пошук вакансій, легальне працевлаштування за кордоном, CityWork Івано-Франківськ, CityWork Київ, CityWork Буча, CityWork Калуш. робота за кордоном, робота за кордоном, вакансії закордоном, вакансії за кордоном, робота в Польщі, працевлаштування в Польщі, гарячі вакансії, працевлаштування, пошук вакансій, візи, візова підтримка, робота в Європі, легальне працевлаштування за кордоном, CityWork Івано-Франківськ, CityWork Київ, CityWork Буча, CityWork Калуш, Ситиворк Івано-Франківськ, Ситиворк Київ, Ситиворк Буча, Ситиворк Калуш.

Требуется виза в Польшу. Заходите!

СУВОРА ПРАВДА ПРО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ Ми надіємось, що прийде час, коли ми будемо допомагати у працевлаштуванні за кордоном не через скрутне становище в нашій країні, а тому, що українці – найкращі у світі люди і професіонали!

Вакансії в: Сільське господарство.Тваринництво.Рослинництво кордоном робота

Також ви можете прочитати