Види і типи віз в Італію. Візи в Італію

23.01.2016
Види і типи віз в Італію. Візи в Італію типи Італію

Види і типи віз в Італію

1) залежно від терміну Вашого перебування та мети поїздки в Італію розрізняють 4 типи віз:

Тип А — Аеропортова транзитна віза: видається тим, хто робить авіапереліт транзитом через Італію. Вона не дає права переміщення всередині країни і має на увазі під собою дозвіл на перебування на транзитній території зони аеропорту Італії.

Тип В — Транзитна віза, що дає її власнику право на один, два або у вигляді виключення кілька разів пройти через територію Італії на шляху прямування в третю державу, при цьому тривалість транзитного перебування не може перевищувати п’яти днів.

Тип З — найпоширеніший тип італійської візи: віза, дійсна для одного або декількох в’їздів, при цьому тривалість безперервного перебування або загальна тривалість кількох візитів, починаючи з моменту першого в’їзду, не може перевищувати трьох місяців протягом півроку.

Тип D — Категорія D (не шенгенська). Національні візи для постійного перебування в Італії на необмежений строк перевищує 90 днів. Будучи національними, видаються кожною державою у відповідності зі своїм національним законодавством. Така віза дає її власнику право проїзду через територію інших держав Шенгенської групи.

2) В залежності від кількість в’їздів на територію шенгену виділяють такі види віз:

А) Одноразова віза — віза, за якою в’їзд в шенгенську зону (або Італію) може бути проведений 1 раз.

Б) Х-разова віза — віза, за якою в’їзд в шенгенську зону (або Італію) може бути проведений Х разів.

В) Мульті віза — віза, за якою в’їзд в шенгенську зону (або Італію) може бути проведений більш необмежену кількість разів.

3) Візи в Італію розрізняють за цілями перебування в країні. Можливі цілі перебування в Італії перераховані нижче:

Бізнес, лікування, дипломатичний візит, супровід, спортивні змагання, запрошення, самостійна підприємницька діяльність, робота за наймом, різні місії, релігійні підстави, повернення, сімейне возз’єднання, аеропортний транзит, транзит, транспортна віза, туризм, робочі відпустки.

4) Консульство Італії має право видати 2 категорії віз у залежності від території проживання:

А) Національна віза — по такій візі іноземцю дозволено перебувати тільки на території Італії. Виїзд в інші стртаны шенгенської зони неприпустимий.

Б) Шенгенська віза — по такій візі іноземець має право перебувати не тільки на території Італії, але й на території країн, що входять в Шенгенську угоду.

Короткий опис статті: віза в італію Види і типи віз в Італію. Тип A B C D, Які бувають візи в Італію. Кількість в’їздів віза в Італію. Visavitaliu — корисна інформація по оформленню віз. Які бувають види і типи віз в Італію.

Требуется виза. Заходите!

Види і типи віз в Італію 1) залежно від терміну Вашого перебування та мети поїздки в Італію розрізняють 4 типи віз: Тип А — Аеропортова транзитна віза: видається тим, хто робить авіапереліт транзитом через Італію.

Також ви можете прочитати