Відпочинок в Польщі, ціна. Путівки до Польщі з Києва від туроператора «Турпутівка.

28.12.2015

Столиця: Варшава

Мова: польський

Посольство Польщі в Україні: Київ, вул. Ярославів Вал, 12

тел. (044) 230-07-00, 284-00-33 (консульський відділ)

e-mail: kijow.amb.sekretariat@msz.gov.pl

сайт: www.kijow.polemb.net

Час від київського мінус 1 годину

Телефонний код: 48

Грошова одиниця: польський злотий (PLN)

Орієнтовний курс:$ 1

3 PLN, 1 євро

4,2 PLN

Вартість «типового» вечері: $8-12

Чайові: 10% від суми замовлення

Потрібна шенгенська віза

Уявіть собі пухнасті сосни, ласкаве море, солоний бриз, піщані дюни і непрохідні болота, бурхливі річки і видніється вдалині тевтонські замки! Це все можна знайти в Польщі!

Польша — це скарбниця пам’яток історії та культури. Країна, в якій відчуваєш себе тепло і затишно. Польща — квітуча країна, розташована в центрі Європи, яка має дуже цікаву і бурхливу історію.

Відпочинок в Польщі запам’ятається Вам назавжди! У Польщі Ваш відпочинок буде схожий на казку! Дозвольте собі зануритися у стародавній світ польської історії, а також насолодитися теплим і ласкавим сонцем і чистим морем! Повірте, Польщі є чим Вас здивувати і підкорити!

Розташування та клімат Відпочинок в Польщі, ціна. Путівки до Польщі з Києва від туроператора «Турпутівка.

Польша — це держава в Центральній Європі. З-за цього Погода в Польщі дуже непередбачувана. Омивається водами Балтійського моря. Межує з 7 країнами. Географічне положення Польщі дає країні дуже помірну погоду, яка має вплив континентального і океанського клімату.

Курорти Польщі ідеально підходять для тих, хто не переносить спеку. У червні починається купальний сезон. Протягом всього сезону температура води не перевищує +20°C. Середня температура влітку +24 градусів, а взимку тримається +12.

Найкращим часом для відвідування Польщі вважається період з травня по кінець вересня. Для любителів зимових видів спорту найбільш сприятливим періодом вважається грудень-березень.

Валюта Відпочинок в Польщі, ціна. Путівки до Польщі з Києва від туроператора «Турпутівка.

Короткий опис статті: посольство польщі київ Замовте путівки на відпочинок в Польщі від туроператора «Турпутівка». Індивідуальний підхід до кожного, зробіть замовлення прямо зараз!

Требуется виза. Заходите!

Столиця: Варшава Мова: польський Посольство Польщі в Україні: Київ, вул. Ярославів Вал, 12 тел. (044) 230-07-00, 284-00-33 (консульський відділ) e-mail: kijow.amb.sekretariat@msz.gov.pl сайт: www.kijow.polemb.net

Також ви можете прочитати