Без рубрики

Вимоги до фото на візу в США

24.01.2016

Готуємо фото для візи в США

Як відомо, без фоток — нікуди :)
Для отримання американської візи необхідно надати свою фотографію. Ми зараз говоримо про nonimmigrant visa. якщо ви отримуєте її вперше (ви раніше ніколи не отримували американську візу). У цьому випадку ви повинні будете заповнити онлайн (форма DS-160) анкету (документи на отримання первинної візи в США через «ПониЭкспресс» більше не приймають!) і фото вам знадобиться вже на стадії заповнення анкети на сайті посольства, причому фотографія повинна бути в електронному вигляді. В принципі, ви можете обійтися і «паперовою версією», тоді вам доведеться в анкеті вказати «без фото» і захопити фотографію на співбесіду. На мій погляд практичніше і надійніше завантажити фото відразу, причому система автоматично визначить підходить завантажуване зображення за параметрами чи ні. Трохи зупинимось на вимогах до фотографії:

Вимоги до фото на візу в США
Фон на фото повинен бути світлим, краще всього білим. Розмір фото має бути 600х600 пікселів. Особа повинна знаходиться по центру і займати 50-69% висоти. Простий підрахунок показує, що відстань від підборіддя до маківки має вкластися в 300-414 пікселів, при цьому лінія очей повинна знаходиться приблизно на рівні від 336 до 414 пікселів (56-69%) від нижнього краю фотографії .

Зачіска повинна бути акуратною, по можливості вуха на фото повинні бути видні, тому особам, не обділеним шевелюрою краще зачесати волосся за вуха. Ось такий приклад «правильного фото» викладений на сайті посольства:

Вимоги до фото на візу в США

Як бачите нічого складного, підгонку фото можна виконати практично в будь-якому графічному редакторі. Якщо ви зовсім вже далекі від найпростішої обробки цифрових фото, то спробуйте скористатися спеціальним інструментом на сайті посольства. сам не пробував, але виглядає просто і зручно. Дерзайте!

Пов’язані статті з FAQ:

Короткий опис статті: бізнес віза в сша

Требуется бизнес виза. Заходите!

Готуємо фото для візи в США Як відомо, без фоток — нікуди Для отримання американської візи необхідно надати свою фотографію. Ми зараз говоримо про nonimmigrant visa. якщо ви отримуєте її вперше (ви раніше ніколи не отримували американську візу).

Також ви можете прочитати