Visa-nova, Головна

28.09.2016
Visa-nova, Головна Візи Оформлення

А. Данте

«Мудрий чоловік той, кого дратує втрата часу»

Visa-Nova існує з 1 серпня 2000 року. Сферою нашої діяльності є послуги з оформлення віз та страхування.

Накопичений роками досвід роботи з німецьким посольством, зручний для клієнтів розташування в центрі міста, поруч з німецьким консульством, (недалеко від ж/д вокзалу), ж ажання допомогти кожному клієнтові, призвело до того, що клієнти скориставшись нашими послугами один раз, повертаються до нас знову і знову, рекомендують нас своїм родичам і друзям. Це особливо цінно для нас.

Чим ми можемо бути Вам корисними?

  1. Подача документів та отримання віз без особистої присутності. Ми маємо можливість представити Ваші інтереси в посольстві Німеччини. Ви уникаєте поїздки в Київ, черг в консульському відділі та інших супутніх отримання віз формальностей. Порядок роботи Ви можете прочитати у розділі «Німеччина» у лівій вкладці ВІЗУ БЕЗ СПІВБЕСІДИ.
  2. Запис на співбесіду. Якщо ж Ви бажаєте особисто брати участь у співбесіді, ми запишемо Вас на співбесіду, позбавивши від черг у банках та консульстві.
  3. Підготовка до співбесіди. Ми можемо допомогти підготуватися до співбесіди максимально ретельно, витративши на це мінімальну кількість часу, і заощадивши гроші на збиранні непотрібних довідок і документів. Ми перевіримо правильність оформлення документів, як з української, так і з німецької сторін. Надішлемо Вам список документів, який необхідний за Вашим запрошенням (ми ніде не вивішуємо список документів, ми створюємо його згідно актуальним вимогам посольства саме для Вашого випадку). У Вас буде вірно заповнена анкета, правильно розкладені документи, Ви будете готові до питань, які Вам будуть задавати в посольстві.
  4. Отримання паспорта з посольства і передача його Вам. У наші послуги входить отримання паспорта з посольства в призначений день. Далі, Ви або Ваша довірена особа можете забрати документи у нас в офісі, або ми передаємо з кур’єрською службою у Ваше місто.
  5. Заповнення анкет.
  6. Оформлення договорів медичного страхування для виїжджають в будь-яку країну світу
  7. Отримання апостиля на документи .
  8. Послуги по нотаріальному посвідченню документів німецьким нотаріусом.
  9. Допомога в оформленні національних віз.

наші Послуги можна сплатити готівкою або перевівши гроші на рахунок.

Скористатися нашими послугами Ви можете як в комплексі, так і вибравши необхідну особисто Вам послугу.

Детальніше про наших програмах Ви можете прочитати у відповідних розділах, або дізнатися у нас за телефонами

+38 044 39 000 19

+38 067 752 44 93

чи написавши нам Ваше запитання на e-mail: адреса e-mail захищена від спам-ботів. Щоб його побачити, у Вас повинен бути увімкнений Java-Script Цей адресу e-mail захищений від спам-ботів. Щоб його побачити, у Вас повинен бути увімкнений Java-Script.

Мис задоволенням відповімо на всі Ваші запитання. Ми працюємо для того, що б Ви нас турбували.

Короткий опис статті: віза в німеччину Візи. Оформлення документів., Візи. Оформлення документів. Запис на співбесіду. Візи. Оформлення документів., Візи в Німеччину. Оформлення документів. Запис на співбесіду.Посольство Німеччини. Оформлення віз. Документи для візи в Німеччину.Консульство Німеччини.

Требуется виза в Польшу. Заходите!

А. Данте Мудрий чоловік той, кого дратує втрата часу Visa-Nova існує з 1 серпня 2000 року. Сферою нашої діяльності є послуги з оформлення віз та страхування. Накопичений роками досвід роботи з німецьким посольством, зручний для клієнтів розташування в центрі міста, поруч з німецьким консульством, (недалеко від ж/д вокзалу), ж ажання допомогти кожному клієнтові, призвело до того, що клієнти скориставшись нашими послугами один раз, повертаються до нас знову і знову, рекомендують нас своїм родичам і друзям.

Visa-nova, Головна Візи Оформлення

Також ви можете прочитати