Віза, Арго-Клуб

12.12.2015
Віза, Арго-Клуб віза віза

Віза

Віза в Польщу

Список документів необхідні для оформлення візи в Польщу:

• закордонний Паспорт

• 2 кольорові матові фотографії на шенген (3.5х4.5 см, 80% обличчя)

• Копія паспорта громадянина України

• Копія ідентифікаційного коду

• Довідка з місця роботи з круглою печаткою, із зазначенням зарплати посади та окладу за останні 6 міс.

• Виписка з банку про наявність коштів на рахунку

• Медична страховка покриває 30000 євро

Маючи в закордонному паспорті візу в Польщу — можна вільно пересуватися по всій території Шенгенської зони безперешкодно.

Якщо у вас більше одного закордонного паспорта, треба включити їх все. Ваш попередній вже анульований закордонний паспорт може виступати додатковим гарантом вашої благонадійності, особливо в тому випадку, якщо в ньому вже проставлені закордонні візи. Не забудьте включити його в пакет документів, якщо у вас є такий паспорт.

Віза в Польщу буде видана, якщо ви можете підтвердити мету вашої подорожі. У випадку туристичної поїздки потрібно надати бронювання в готелі. Подаючи документи на гостьову візу, прикладіть запрошення від друзів або родичів. Бізнес-віза вимагає запрошення від бізнес-партнера польського підприємця або польської компанії.

У умови отримання візи в Польщу включають підтвердження наявності фінансового гарантування поїздки, тобто платоспроможності заявника. Для цього працівникам консульства потрібно надати довідку про стан вашого банківського рахунку. Кожен турист повинен володіти сумою з розрахунку 35-40 євро на кожен день перебування в Польщі або дорожні чеки (оригінали або копії).

Підтвердження вашого працевлаштування на Україні стане позитивним фактором для видачі в’їзної візи в Польщу. Перевірте, щоб копія трудової книжки, була завірена підписом з печаткою підприємства на поточному місці роботи. Довідка з місця роботи повинна бути з зазначенням посади та зарплати. Буде корисно включити в пакет документів копії свідоцтва про шлюб, а для дітей-свідоцтво про народження.

Консульський збір становить 35 ЄВРО для одноразової візи. Оформляючи багаторазову візу, вам треба буде заплатити 60 EUR. Оформлення та отримання візи в Польщу займає від 3 до 6 днів.

Митні правила

Дозволено безмитне ввезення 40 сигарет. або 10 сигар, або 50 г тютюну; алкоголю (для осіб не молодше 18 років) — 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л спиртних напиткоа міцністю до 22 градусів. Також можна ввезти товарів на суму до 430 євро (для подорожуючих на літаку) і 300 євро (для тих, хто перетинає кордон по суходолу).

Можливий ввезення виробів із золота, платини, дорогоцінних каменів і натуральних перлів, якщо їх загальна вага не перевищує 50 р. Обмежений імпорт ряду медичних препаратів (наприклад, інсулін необхідний рецепт) і бензину (тільки в межах об’єму бензобаку машини плюс каністра не більше 10 л).

Заборонено перевозити вибухові та радіоактивні речовини, яди і наркотики, піратську продукцію (CD, комп’ютерні програми тощо). Зброю можна ввозити лише за наявності відповідного дозволу. Не можна ввозити молочні та м’ясні продукти, крім 2 кг дитячого харчування або їжі, необхідної людині в медичних цілях.

Ввезення іноземної валюти не обмежений, але суми понад 10 тис. євро декларуються. При в’їзді в старну можуть вимагати наявність медичної страховки, фінансового забезпечення — не менш 100 злотих ($50) на кожен день перебування в Польщі або сплаченого туристичного ваучера.

ПОТРІБНІ ТЕЛЕФОНИ

Посольство України в Польщі (Варшава). 48 (22) 622-47-97, 622-34-46

Пожежна служба 998

Поліція 997

Швидка допомога 999

Охорона порядку 986

Служба порятунку 112

Телефон безпеки для іноземних туристів (у т. ч. російською мовою): 0800-200-300 (зі стаціонарного), 608-699-999 (з мобільного).

Короткий опис статті: віза в польщу одеса Про країні, визначні пам’ятки, екскурсії, літній та зимовий відпочинок, тури, бронювання турів, авіаквитки, готелі, бронювання готелів, відгуки. туризм, гарячі тури, відпочинок, візи, авіаквитки, готелі, турфірми, круїз, екскурсії, автобусні тури, лікування, подорожі, екскурсійні тури, відпочинок на морі, освіта за кордоном, екстремальний туризм, гірські лижі, туристичні послуги.

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Віза Віза в Польщу Список документів необхідні для оформлення візи в Польщу: • закордонний Паспорт • 2 кольорові матові фотографії на шенген (3.5х4.5 см, 80% обличчя) • Копія паспорта громадянина України

Віза, Арго-Клуб віза віза

Також ви можете прочитати