Віза Д в Болгарію. Особливості подачі з України . Форум про Болгарії

22.01.2016
Віза Д в Болгарію. Особливості подачі з України . Форум про Болгарії bglife threads

Алекс Харків Учасник
Алекс Харків Учасник

Реєстрація: 29.06.14 Повідомлення: 263 Симпатії: 211 Адреса: Харків

Отже. При підготовці до подачі на візу Д необхідно використовувати теми цього розділу. Насамперед: http://www.bglife.ru/threads/4528/ та інструкцію для оформлення анкети — http://www.bglife.ru/threads/4394/

Тепер відмінності підготовки документів та подання їх у посольствах Болгарії в Україні, і Росії.

1. Список документів та анкету беремо з сайту посольства в Росії: http://www.mfa.bg/embassies/russia/ll/838/index.html

2. Нічого і ні у кого не переводимо! Ніяких «засвідчених перекладів акредитованим посольством спеціалізованими перекладачами» — це справедливо ТІЛЬКИ для Росії. В Україні надаємо тільки оригінали документів (та ж довідка про відсутність судимості, свідоцтво про шлюб, і. т. д.), та їх копії. Копії запевняємо у посольстві на місці. Засвідчення документів — перша сторінка — 10 євро, всі наступні — 5 євро. Все що необхідно перевести зараз з України перекладається безпосередньо в Болгарії.

3. Писати на пошту посольства в Києві марно. Приходить відповідь від робота, що ящик переповнений тобто пошту ніхто не дивиться, тому — тільки дзвонити. Номер телефону, за яким реально відповідають — +38044 246 76 72 На прийомі сидить наша дівчинка, достатньо кваліфікована, але з Візою «Д» вона хоч і в курсі, але на всяк випадок з’єднує з фахівцем саме з Віза «» — болгаркою. Та говорить по русски добре, так що можна з’ясувати все, що ви хочете з’ясувати.

4. Попереднього запису на отримання візи — немає. Все в порядку живої черги. За запевненням працівників посольства, не в сезон черги практично немає.

5. Особливість заповнення анкети. Дивимося на http://www.bglife.ru/threads/4394/ але враховуємо наступне: Для подачі з України на візу «Д» візова анкета потрібна не така як тут на сайті!

Мені в Посольстві сказали, взяти на Болгарському візовому центрі в Україні. Ось анкета в pdf — http://www.bulgariavisa-ukraine.com/russian/pdf/Visa_application_form.pdf Зразок заповнення є на цьому ж сайті.

Таку анкету можна заповнити тільки вручну. Однак я знайшов таку ж анкету на російському сайті у форматі ворд — тут: http://rubulgaria.ru/dlavizirovania/skahat-zaiavlenie-na-poluhenie-gragdanstva.html

ось її і можна використовувати для того, щоб заповнювати на комп’ютері у Ворд-це. Зверніть увагу при користуванні темою зазначеної вище про «правильному заповненні анкети» — кількість пунктів в цих анкетах різне. Тому дивіться в тему

http://www.bglife.ru/threads/4394/ і дивіться на ТУ анкету, щоб правильно зіставити пункти з вашої «правильної» анкетою.

6. ВАЖЛИВО! При подачі документів (керуємося списком для посольства Болгарії в Москві — http://www.mfa.bg/embassies/russia/ll/838/index.html враховуючи наступне: необхідні ксерокопії абсолютно всіх документів, які ви подаєте. В тому числі і болгарських, і що ви готові були віддати в оригіналах, бо вони начебто і не потрібні — не візьмуть !

Причому ці ксерокопії ви складаєте за списком необхідних документів. Оригінали берете з собою і тримайте окремо, їх можуть попросити «для звірки», але швидше за все — не попросять. Однак 20 євро за звірку треба буде заплатити.

Ніби все. Якщо у когось є ще — доповнюйте будь ласка!

Останнє редагування модератором: 20.09.14

Короткий опис статті: посольство польщі в харкові Доброго часу доби. Тема подачі на візу «Д» надзвичайно важлива та актуальна. Дуже допомагають виділені теми та FAQ.
Однак, для подачі з України на…

Требуется виза. Заходите!

Алекс Харків Учасник Алекс Харків Учасник Реєстрація: 29.06.14 Повідомлення: 263 Симпатії: 211 Адреса: Харків Отже. При підготовці до подачі на візу Д необхідно використовувати теми цього розділу. Насамперед: http://www.bglife.ru/threads/4528/ та інструкцію для оформлення анкети — http://www.bglife.ru/threads/4394/

Віза Д в Болгарію. Особливості подачі з України . Форум про Болгарії bglife threads

Також ви можете прочитати