Віза для пенсіонерів в США.

10.12.2015
Віза для пенсіонерів в США. батьками бабусями

Віза для пенсіонерів в США. Віза для родичів у США.

Читайте Форум — там постійне оновлення інформації (помаранчева кнопка внизу)

Досвід 1 — отримання візи в США батьками і бабусями вагітної дівчини

Хочу поділитися історією отримання візи в США моїми 75-річними бабусею і дідусем. Вирішили зробити їм візи на всяк випадок — якщо раптом знадобиться прибігла до нас на допомогу. Один час для пенсіонерів після 70 років співбесіди не вимагалося, але з недавніх пір його знову ввели. По-англійськи вони не кажуть, із заповненням анкети ми їм допомогли (про що написали в самому кінці анкети, в питанні «допомагав вам хтось заповнювати анкету?») В анкеті вказали термін перебування 2 місяці, мета: tourism/medical, загалом, все стандартно. На питання «хто подорожує з вами?» вказали себе.

Отже. Приїхали до 8 ранку в посольство (частина історії про те, як наші пенсіонери по черзі бігали грітися в машину, я опущу і перейду відразу до справи, але взагалі-то треба сказати, що стояти годину на вулиці в мороз -15 задоволення нижче середнього).

Що запитували:

1) «На скільки ви їдете?» — відповідь: На два місяці.

2) «Ви їдете одні?» — відповідь: З онуками.

3) (Офіцер відкриває особові справи онуків, тобто мене і мого чоловіка. Там стоїть позначка про те, що ми їдемо туди народжувати — прийнявши таке рішення, ми поінформували про це консульство. Візи у нас були) «Ваша внучка з чоловіком їдуть туди на пологи. Ви плануєте їм допомагати?» — відповідь: Так, ми плануємо допомогти їм з новонародженим.

4) «Чому онука вибрала США для пологів?» — відповідь: Медицина, клімат, бла-бла-бла.

5) «Опишіть лінію споріднення з онукою» ))))) (відповідь: дочка дочки)

6) «А чому не їде донька?» (відповідь: з-за роботи не може собі дозволити поїхати на 2 місяці)

6) «Де і з ким ви живете?»

7) «чи Були коли-небудь за кордоном?»

Ось і все! Вийшли задоволені: візи схвалені.

Ну, мораль, думаю, очевидна: «правду говорити легко і приємно» (Про це свідчить багаторазовий досвід отримання віз, а також здоровий глузд.

Досвід 2 — отримання візи в США батьками і бабусями вагітної дівчини

Мама прилетіти вирішила і у всіх фарбах розписала як добре дітки народили і живуть. Мамі візу не дали хлопцям відразу після повернення зателефонували і попросили прийти у Посольство, щоб анулювати візу Хлопці прийшли -їх довго не могли знайти в системі і зрозуміти навіщо вони прийшли. Візи їм анулювали Інші хлопці. після дзвінка. просто в посольство не пішли. Але прилітати назад в США боятися.

Досвід 3 — отримання візи в США батьками і бабусями вагітної дівчини

Не дали візу моїй мамі.

Хочу поділитися досвідом, можливо комусь стане в нагоді.

У мене, чоловіка і старшого сина вже є (неодноразово отримані) візи, зараз хотіли отримати візу моїй мамі, щоб після невеликого перебування з нами вона забрала старшого сина додому, так як йому треба відвідувати школу.

Сьогодні було співбесіду у мами, у візі відмовили, вона працює (на підприємстві) пенсіонер, вдова, розлучена, інших дітей, крім мене, немає.

Запитання на співбесіді:

Работатете? так

Мета? відпочинок з сім’єю доньки, вони вже були на відпочинку в сша, тепер звуть з’їздити і мене.

одна Дочка? так

Відмова та типова папірець про закони іміграції…

Покопавшись в інтернеті, ось що пишуть: причини відмов консулами: подібні виїзди всім сімейством, чреваті оставанием в США, тим більше бабусі часто залишаються доглядати за новонародженими дітьми (мабуть досить часті преценденти). Також пишуть, що наявність у власності квартир та іншого не особливо грає роль, важливіше родинні зв’язки в Росії, щоб чоловік не хотів залишитися в США. Якесь негласне правило «заручника». Приміром дочка виходить заміж в Америці, сім’я їде на весілля, батькам дають візи, а другому сину-студенту немає. Знову ж страхуються, щоб до них не іммігрували.

Висновок: звичайно не чекали відмови, знали б заздалегідь сказали б, що їде відпочивати з подругою. Думаю таке також не загрожувало б, якщо б у мами залишався тут чоловік або були ще діти.

Підсумок: хоч для нас це і не критично, але прикро і сьогодні ж заповнимо анкету, щоб спробувати ще раз. Знаю, що відразу знову отримати відмову, велика ймовірність, але спроба не тортури, я прочитала, що консул зобов’язаний бути іншою, спробує йому довести і показати, що Росія рідний дім, у внука школа, у неї робота та інше. Потім напишу, що з цього вийшло.

У мене мамі дали візу без проблем. Ходила одна, на пенсії, коли запитали мета поїздки, сказала щось типу «я все життя працювала, тепер можу їздити по всьому світу і відпочивати», спитали чи є маршрут вона відповіла, що ні, але у неї купа друзів у Штатах ось вона і буде їх відвідувати. На скільки розтягнеться поїздка теж не знає, вона вільна людина і може собі дозволити. Консул сказав «щастить же вам!» і «добре відпочити!!». На цьому спілкування закінчилося, ні виписки з рахунків, ні недвижуха не знадобилися. Я так зрозуміла, що їм головне максимальний позитив і радість життя випромінювати при співбесіді.

Досвід 5 — отримання візи в США батьками і бабусями вагітної дівчини

Моїй мамі сьогодні теж дали, я вчора після прочитання розпереживалася, думала все не дадуть, вона у мене в розлученні і з дітей тільки я. Ми тут вже і історію про чоловіка придумали цивільного і про внучку яка залишається ( її немає, це мої перші пологи будуть) але слава богу все пройшло якнайкраще, запитали навіщо летите, вона сказала, що дочка( тобто я) пообіцяла їй показати Америку на 50-річчя і все. Ваша віза схвалена, приємного відпочинку)

Досвід 6 — отримання візи в США батьками і бабусями вагітної дівчини

СХВАЛИЛИ ВІЗУ МОЇЙ МАМІ. Як я вже писала в темі топіка (два тижні тому) мамі на співбесіді відмовили у візі, давши папірець про імміграцію. Наступного ж дня, ми знову заповнили анкету, сплатили збір і записалися знову на співбесіду.

На цей раз більш грунтовно підготувалися, при заповненні анкети нічого не міняли, зібрали більше документів з собою. А саме: мамин старий закордонний.паспорт, де штампи про поїздки (звичайні курортні країни, не шенген), роздрукувала фото з поїздок (типу любить подорожувати), свительство про власність на квартиру, трудову книжку, і різне за онукові: свід. про народження, довідка з школи, фото з онуком, моє свідоцтво про шлюб (до речі його запитали!) так як у внука природно прізвище інша (по татові) і ще договір про те, що ми з чоловіком купили ділянку (для подальшого будівництва будинку). Коротше, взяли все, що знайшли.

Моя мама на співбесіді відразу стала говорити, що всі засмучені попереднім відмовою, по-перше тому що, хотіли разом зустріти в США новий рік і що найголовніше, дочка з чоловіком хотіли відпочити місяць, а з-за сина цього зробити не можуть, так як йому треба раніше в школу, і тому їду я (бабуся), щоб повернутися з онуком раніше. Ось ми зібрали більше документів ……

Власне, крім того, що я з чоловіком їдемо трохи на довше)) решта чиста правда! Майже все що мама брала з собою подивилися. У підсумку, візу схвалили відправивши доплатити 700 руб. на три роки була (хоча це і не планувалося).

Досвід 7 — отримання візи в США батьками і бабусями вагітної дівчини

Мамі дали візу за 2 секунди, без питань, у неї не було виїздів за кордон, а нас із чоловіком 20 хвилин допитував офіцер, хоча також все було ок по докам, але в підсумку дав! Дивні вони. Я теж хотіла написати, що напевно варто спробувати на інший тип візи подати, можливо через Гарного перевіреного посередника. Або плюнути на все і отримати візу в Канаду;)

Короткий опис статті: віза в сша Пологи в Майамі. Отримання візи в США батьками, бабусями, старшими дітьми і з усіма, хто хоче з вами поїхати. Віза для пенсіонерів в США. віза для вагітних,віза в США,отримання візи в США,форум,віза в Майамі,туристична віза в США,як отримати візу в США,оформлення візи в США,посольство США віза,відмова у візі в США,гостьова віза в США,віза в США самостійно,анкета на візу в США,потрібна віза в США,віза в США форум,отримати туристичну візу в США,віза в США без співбесіди,віза в Америку,туристична віза в америку документи,отримання візи в Америку,як отримати візу в Америку,і,у,з,що,Пологи в США,пологи в Майамі,пологи в Америці,блог про пологи в США,вартість пологів у США,форум про пологи в США,відгуки про пологи в США,відгуки про компанії по пологах в США,статус мед,usmom2be,майамі мама,майамі борн,а берс центр,відгуки про госпіталях в США,відгуки про гинекологах в США,відгуки про педиатрах в США

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Віза для пенсіонерів в США. Віза для родичів у США. Читайте Форум — там постійне оновлення інформації (помаранчева кнопка внизу) Досвід 1 — отримання візи в США батьками і бабусями вагітної дівчини

Також ви можете прочитати