Віза до Фінляндії

02.01.2016

Віза до Фінляндії

Термінова фінська віза та оформлення візи до Фінляндії

70€ (фото, консульський збір, страховка все включено)

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ФІРМИ!

Фінляндія — тиха і спокійна країна, розташована на півночі Європи. Обширний простір лісів і озер, акцентованих містами, повними людей, які щиро дивуються туристам. На півночі країни популярний вітрильний спорт і рибалка, і гірськолижні курорти, а на півдні, в столиці Фінляндії — Гельсінкі, рай для любителів мистецтва, архітектури і шопінгу. Так само Фінляндія славиться своїми саунами і високим рівнем екології.

Необхідні документи оформлення строкової фінської візи :

  • закордонний Паспорт, термін дії якого закінчується не раніше ніж через 3 місяці після запланованого повернення;
  • Старий закордонний паспорт, що містить візи (якщо є);
  • 1 кольорова фотографія 36 х 47 мм на сірому тлі
  • Страховий поліс (можна оформити у нас в офісі);
  • Ксерокопія паспорта (першої сторінки та прописки);

Наша компанія надасть професійну допомогу в оформленні візи до Фінляндії. Ми кваліфіковано ведемо діалог з представництвом Фінляндії і оперативно оформляємо фінські візи для жителів всіх регіонів Росії.

Особливість офрмления фінської візи тільки — ми маємо можливість оформити багаторазову фінську физу для громадян, не прописаних в Північно-Заході. про подробиці отримання та терміни дізнайтеся у наших менеджерів Санкт-Петербурзі по телефону (812)642-38-51 Віза до Фінляндії
(812)642-38-51 .

Короткий опис статті: фінська віза терміново Ви хочете терміново оформити шенгенську візу до Фінляндії, або оформити строкову финснкую візу в Санкт-Петербурзі без черг та можливих відмов в отриманні візи? Ми вам допоможемо оформити візу до Фінляндії фінська віза терміново, термінова фінська віза, візи до Фінляндії, оформити шенгенську візу до Фінляндії, шенгенська віза до Фінляндії спб, оформлення візи до Фінляндії, термінова віза до Фінляндії, терміново віза шенген, шенгенська віза санкт петербург

Требуется виза в Венгрию. Заходите!

Віза до Фінляндії Термінова фінська віза та оформлення візи до Фінляндії 70€ (фото, консульський збір, страховка все включено) ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ФІРМИ! Фінляндія — тиха і спокійна країна, розташована на півночі Європи.

Також ви можете прочитати