Віза по карті поляка

22.01.2016
Віза по карті поляка карта поляка

Віза по карті поляка

Сама по собі карта поляка не замінять польську візу. Щоб відправитися в Польщу, необхідно зробити національну візу, і карта поляка дає можливість отримати таку візу спрощено.

Для відкриття візи по карті поляка потрібно лише паспорт, ксерокопія паспорта, копії попередніх віз, зареєстрована візова анкета, карта поляка та її копія з двох сторін. Всі. Довідка з місця роботи, підтвердження наявності фінансових засобів, медична страховка для відкриття національної візи по карті поляка не потрібні.

Одержавши національну візу можна перебувати з нею в Польщі до 365 днів у році і відвідувати інші країни Шенгенської угоди до 90 днів у півріччі. При цьому карта поляка дозволяє:

  • отримати знижку 37% на залізничний транспорт в межах Польщі;
  • відвідувати музеї безкоштовно;
  • влаштуватися на роботу без запрошення польської фірми;
  • відкрити ІП в Польщі;
  • і багато іншого.

Візова анкета

Щоб відкрити візу потрібно насамперед заповнити та зареєструвати електронну візову анкету в системі e-konsulat.gov.pl .

Після реєстрації анкета роздруковується, в ній ставиться підпис і вклеюється фотографія. У зазначені В анкеті день та час потрібно з’явитися в консульство з відповідними документами і податися на візу.

Національна віза робиться зазвичай 5 робочих днів. Точний день отримання паспорта з готовою візою буде вказано у квітці, який видадуть в консульстві після прийому документів.

Публікація від 4 квітня 2014. Останнє оновлення 17 вересня 2014

Короткий опис статті: анкета для візи в польщу Віза по карті поляка. Що дає карта поляка. Національна віза. Заповнення візової анкети. Документи. Які країни можна відвідувати. Кількість днів перебування.

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Віза по карті поляка Сама по собі карта поляка не замінять польську візу. Щоб відправитися в Польщу, необхідно зробити національну візу, і карта поляка дає можливість отримати таку візу спрощено. Для відкриття візи по карті поляка потрібно лише паспорт, ксерокопія паспорта, копії попередніх віз, зареєстрована візова анкета, карта поляка та її копія з двох сторін.

Віза по карті поляка карта поляка

Також ви можете прочитати