Віза в Болгарію.

22.01.2016

Потрібна віза в Болгарію? Як оформити?

Віза в Болгарію.
NatashaKanash

Не так давно, Болгарія вирішила увійти в Євросоюз по одній їй веденої причин. А для росіян це лише означає необхідність оформлення шенгенської візи для в’їзду в ту країну, в яку раніше можна було і не робити. Віза в Болгарію.
Але не треба переживати завчасно. Адже отримати болгарську візу не так складно, потрібно лише зібрати необхідний пакет документів і вчасно його надати. У цю країну також вільно можуть в’їжджати щасливі володарі багаторазових шенгенських віз.

До того ж уряд Болгарії по старій пам’яті і дружбу ставить навіть у чистий російський паспорт візу на шість місяців. А в разі, якщо це не перший візит туриста в цю країну, то можна отримати вже річну візу.

А якщо у росіянина чисто випадково в паспорті виявиться віза Румунії або Кіпру, в Болгарії можна буде в’їхати по ній.

Є два варіанти оформлення болгарської візи — через турфірму і самостійно.

Через турфірму необхідно надати закордонний паспорт, який буде дійсний як мінімум три місяці після закінчення передбачуваної поїздки. Також потрібно копія його першої сторінки, одне фото та анкета.

І абсолютно не важливо, вписана дитина в паспорт одного з батьків або у нього є свій власний паспорт, на нього теж необхідно буде заповнити анкету та додати такі ж документи. Крім цього потрібно буде мати копію свідоцтва про народження та дозвіл від другого батька, якщо він їде з одним. Я брала з собою оригінал свідоцтва про народження, але у мене його ніхто не питав.

Виготовляють візу близько тижня, а строкову можна зробити за три дні.

Болгарські візові центри розташовані в п’яти російських містах києві — Москві, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону, Новосибірську і Єкатеринбурзі.

А якщо турист вирішив оформити болгарську візу самостійно, то до вищеперелічених документів потрібно докласти ще дві копії першої сторінки паспорта та копії діючих віз, якщо такі є. Крім того, доведеться виготовляти довідку з місця роботи із зазначенням посади та зарплати. А також турист повинен буде довести свою фінансову спроможність і показати медичний поліс. Ще потрібно буде пред’явити копії та оригінали квитків.

Коротше, все це простіше оформити через турфірму. Віза в Болгарію.

Якщо це туристична поїздка, то знадобиться ще копія ваучера готелю та підтвердження того, що проживання в ньому вже було сплачено.

Якщо людина їде туди за запрошенням, то громадянину Болгарії запрошує його потрібно буде завірити його у нотаріуса. А якщо запрошують родича, то потрібен буде документ, що підтверджує спорідненість. Це буде замість запрошення.

І на термін розгляду за чутками, впливає навіть порядок їх складання. Так, у стопці спочатку повинен лежати закордонний паспорт, а в самому кінці документ, що підтверджує фінансову спроможність.

Консульський збір не сплачують тільки діти до 6 років. А так, за звичайну візу потрібно буде заплатити 35 євро, а за термінову 70. Сервісний збір однаковий для всіх і становить 636 рублів і приймають його у рублях.

Посольство Болгарії в Москві

адреса: 119590, р. Москва, Мосфильмовская 66

телефон/факс: (499) 143-90-22, 143-90-23, 143-66-90, 143-62-78, 232-33-02

У всіх візових центрах час роботи однакову — з 9 до 16, а готові візи видають з 11 до 16. Віза в Болгарію.

Ні дуже складні вимоги, всі стандартні і головне, у візових центрах Болгарії не сильно чіпляються.

Короткий опис статті: віза в болгарію Болгарія, Віза

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Потрібна віза в Болгарію? Як оформити? NatashaKanash Не так давно, Болгарія вирішила увійти в Євросоюз по одній їй веденої причин. А для росіян це лише означає необхідність оформлення шенгенської візи для вїзду в ту країну, в яку раніше можна було і не робити.

Також ви можете прочитати