Без рубрики

Віза в Італію. Скільки коштує і як отримати?

17.01.2016

Віза в Італію. Скільки коштує і як отримати?

На це питання є 2 відповіді. Ви дивитеся кращий відповідь

Італія — країна Шенгенської угоди, тому для того, щоб в’їхати на її територію, необхідно заздалегідь отримати шенгенську візу. Італійська віза не вважається найпростішою, але і складною назвати її також складно. Головне зібрати весь пакет документів, а для тих, хто має порожній паспорт надати додаткові фінансові гарантії.

Італія не любить роздавати мульти візи, як правило строк дії отриманої візи буде співпадати з датами поїздки.

Вартість візи — 85 євро на дорослого громадянина РФ чи України. Для громадян Білорусі — 80 євро. Дитяча віза буде коштувати — 40 євро не залежно від громадянства.

Віза в Італію. Скільки коштує і як отримати?

Шенгенська віза Італії.

Список необхідних документів для отримання шенгенської візи в Італію .

1. Загальногромадянський закордонний паспорт з терміном дії 90 днів з моменту закінчення поїздки.

2. Ксерокопія першої сторінки закордонного паспорта, де вказані особисті дані.

3. Якщо є анульований паспорт з візами Італії, необхідно надати його оригінал.

3. 2 кольорові фотографії розміром 3 х 4

4. Квитанція про оплату туру/авіаквитка/готелі

5. Оригінал виписки зі свого особового рахунку з банку з круглою печаткою і реквізитами, де буде вказано залишок. Грошей повинно лежати з розрахунку 60 євро на день перебування. Якщо раніше ви вже отримували візи цієї країни, подібна виписка не обов’язкова, але краще зробити.

6. Ксерокопія внутрішнього паспорта з відмітками.

7. Заповнена анкета.

8. Довідка з місця роботи на фірмовому бланку організації. Бажано, щоб був вказаний вихідний номер цієї довідки, а також прописано, що на період поїздки (вказувати дати строго) надається черговий оплачувану відпустку.

9. Якщо турист не працює, то надає тільки виписку з свого рахунка, довідка з місця роботи не потрібно.

10. Пенсіонери надають копію пенсійного посвідчення + виписку з банку.

11. Для неповнолітніх дітей необхідно надати нотаріально завірену копію свідоцтва про народження, а також, якщо дитина виїжджає з одним дорослим від другого з батьків за нотаріально завірену згоду на виїзд дитини із зазначенням інформації про те, в якому готелі буде проживати дитина, адресу цього готелю прописані чіткі терміни поїздки. Нотаріуси часто роблять помилку, не вказують конкретні дати, а дають дозвіл на місяць або два, посольство Італії подібні згоди не приймає, будьте уважні.

Короткий опис статті: віза в італію

Требуется виза. Заходите!

Віза в Італію. Скільки коштує і як отримати? На це питання є 2 відповіді. Ви дивитеся кращий відповідь Італія — країна Шенгенської угоди, тому для того, щоб вїхати на її територію, необхідно заздалегідь отримати шенгенську візу.

Також ви можете прочитати