Віза в Канаду оформлення візи в Канаду самостійно: документи і

16.01.2016
Віза в Канаду оформлення візи в Канаду самостійно: документи і місця роботи

Віза в Канаду

Оформлення візи в ОАЕ і Сінгапур. Терміново. Он-лайн: без присутності в офісі. Ціна від 3 200 руб. Термін від 1 дня. Необхідні документи:

Оформлення візи

Для оформлення візи в Канаду необхідні наступні документи:

  • закордонний паспорт (термін дії не менше 6 місяців після повернення);
  • ксерокопія першої сторінки закордонного паспорта з особистими даними заявника;
  • старий паспорт з візами;
  • дві фотографії (кольорові або чорно-білі на світлому фоні) розміром 3,5×4,5 см, зроблені не раніше, ніж за 6 місяців до подачі заяви (повинна бути видно верхню частину плечей, розмір голови від підборіддя до маківки — 31-36 мм);
  • заповнена анкета англійською або французькою мовами; після заповнення анкету необхідно роздрукувати в 1 екз.;
  • свідоцтво про народження дітей (при подорожі з дітьми);
  • документи про наявність власності: довідка про приватизацію квартири, договір купівлі-продажу квартири, дарчі, наявність земельної ділянки, дачі, гаража, технічні паспорти автомобілів, генеральні довіреності та ін;
  • доказ наявності коштів для поїздки, наприклад, кредитна картка, довідка з банку про наявність банківського рахунку, гарантійний лист підприємства або платіжне доручення у тому випадку, якщо підприємство оплачує поїздку своєму співробітникові, будь-які інші документи на розсуд туриста;
  • довідка з місця роботи із зазначенням посади, з якого часу працівник там працює, зарплати та інформації про відпустку для поїздки в Канаду (візитна картка і, якщо є, рекламні проспекти підприємства, листа з коротким описом діяльності підприємства, рік створення та ін. також будуть корисні).
  • опис маршруту поїздки, включаючи документи про бронювання квитків і готелю.

За офіційною заявою Посольства Канади, всі заяви спочатку розглядаються як заявки на багаторазові візи. Таким чином, при наявності солідного «тилу» у вигляді переконливого пакету документів та відвідин Канади в минулому можна розраховувати на десятирічну багаторазову візу.

Рекомендується оформити страховку з покриттям не менше 40 тис USD на весь період поїздки. Це підвищує шанси на позитивне вирішення питання про візу.

Якщо дитина, якій ще не виповнилося 18 років, їде у супроводі одного з батьків — необхідно нотаріально завірений дозвіл від другого батька на виїзд дитини, навіть якщо батьки розлучені. Якщо дитина такого віку їде один або в супроводі третьої особи, необхідно подати такий дозвіл від обох батьків та свідоцтво про народження дитини.

Пенсіонерам необхідно буде надати копію пенсійного посвідчення, спонсорський лист від одного з родичів, довідку з його місця роботи з зазначенням посади, стажу роботи, окладу і копію першої сторінки його паспорта.

Якщо турист — засновник або співзасновник підприємства, не забудьте докласти установчі документи, свідоцтво про реєстрацію, ліцензію, рахунок та інші матеріали, що підтверджують міцне економічне становище підприємства. Плюс знадобиться довідка з місця роботи чоловіка/дружини за такою ж формою.

Кожного претендента, у тому числі дітям, необхідно мати свій власний паспорт при подачі заяви на візу. Таким чином, якщо у батьків є паспорт старого зразка з вписаними в нього дітьми, на юних мандрівників все одно доведеться оформляти окремий паспорт.

Вартість і терміни оформлення візи

Мінімальний термін оформлення віз — 15 днів. Якщо необхідно співбесіду, то заявника за п’ять днів повідомляють про це. На співбесіду необхідно з’явитися точно до призначеного часу, в іншому випадку у візі буде відмовлено. Консульський збір становить 100 CAD або 3200 RUB.

Збір стягується в рублях, готівкою чи з допомогою банківської картки при подачі документів у візовий центр. Додатково стягується сервісний збір у розмірі 965 RUB.

Короткий опис статті: віза в канаду Оформлення візи в Канаду самостійно. Візові центри Канади, яка віза потрібна, скільки коштує і як подати. Безвізовий в’їзд або документи для отримання туристичної візи. віза Канада,оформлення,візовий центр,документи віза,отримання візи,вартість візи,туристична віза в Канаду,скільки коштує віза в Канаду,яка потрібна віза,віза шенген,безвізовий в’їзд,робоча віза

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Віза в Канаду Оформлення візи в ОАЕ і Сінгапур. Терміново. Он-лайн: без присутності в офісі. Ціна від 3 200 руб. Термін від 1 дня. Необхідні документи: Оформлення візи Для оформлення візи в Канаду необхідні наступні документи:

Також ви можете прочитати