Віза в Китай, документи, вимоги, умови.

14.02.2016

Як отримати візу в Китай

Віза в Китай, документи, вимоги, умови.

Велика і загадкова Китайська народна республіка за теперішніх часів притягує до себе не тільки туристів, яким є на що там дивитися, але й бізнесменів для ведення бізнесу, і студентів, яким у разі закінчення китайського вузу і освоєння китайської мови світить перспективне майбутнє.

В залежності від цілей відвідин країни в посольстві Китаю можна отримати туристичну візу, ділову візу, навчальну візу або робочу візу.

Отримати китайську візу громадянину Росії можна, звернувшись самостійно до посольство Китаю або через туристичні фірми, які надають платні послуги з отримання китайських віз. Отримувати візу самостійно або скористатися послугами туристичної фірми багато в чому буде залежати від наявності у туриста часу і грошових коштів.

Процедури отримання різних видів віз в цілому схожі між собою за деякими винятками.

Загальні вимоги для отримання візи китайської.

З метою отримання китайської візи громадяни Росії повинні надати в посольство Китаю наступний пакет документів.

1. Дійсний закордонний паспорт, термін дії якого закінчується не раніше ніж через шість місяців.

2. Запрошення китайської сторони на відвідування Китаю.

3. Заповнену анкету на громадянина Росії за формою (Form V. 2011).

4. Фотографію. Фотографія повинна бути кольоровою на білому тлі, контрастною, без куточків і овалу. Розмір фото: 3*4 або 3,5*4,5 см. Особа має бути на фото без кримінального убору, сонячних окулярів, без усмішки.

У разі необхідності посольство Китаю має право запросити додаткові документи та відомості для розгляду питання про видачу візи громадянину Росії.

Анкета повинна бути заповнена розбірливим почерком, без помарок і в повному обсязі, в іншому разі документи не будуть прийняті для розгляду.

Особливості отриманні різних видів віз.

1. Туристична віза. Для подорожі по Китаю туристом крім вищевказаних документів необхідно надати в консульство Китаю запрошення від китайської туристичної фірми, а якщо ні запрошення, документи про бронювання готелю на термін перебування в Китаї, а також надати квитки туди і назад.

2. Ділова віза. Особливістю отримання громадянином Росії ділової китайської візи є обов’язкове надання в китайське посольство запрошення з Китаю, в якому будуть вказані прізвище та ім’я запрошеного особи, номер закордонного паспорта, а також мета відвідування Китаю і термін перебування.

3. Робоча віза. З метою оформлення робочої візи китайської до пакету документів треба додати додаткову анкету за формою (Form V. 2011B), запрошення організації на роботу, медичну довідку та дозвіл на право ведення трудової діяльності в Китаї.

4. Навчальна віза. При отриманні навчальної візи в посольство Китаю додатково надається анкета за формою (Form V. 2011B), оригінал та копія повідомлення про те, що громадянин Росії вступив в китайське навчальний заклад.

Крім того, посольство повинна бути надана анкета (її копія), що видається навчальним закладом студенту за формою JW201 або за формою JW202.

Якщо передбачається, що термін навчання в Китаї може становити більше шести місяців, то необхідно також надати оригінал і копію відповідної медичної довідки.

Термін розгляду пакету документів на надання китайської візи становить не більше шести робочих днів, але при необхідності термін розгляду документів може бути збільшений на розсуд посольства Китаю.

У теж час, якщо російські громадяни хочуть здійснити подорож у Гонконг і Хайнан, то на термін перебування до 14 днів віза не потрібна. Для відвідування Макао віза оформляється безпосередньо на кордоні.

У разі транзиту туристів через Пекін, Шанхай і Гуанчжоу отримання китайської візи не потрібно протягом 72 годин.

Короткий опис статті: віза в китай віза в Китай, отримати візу в Китай

Требуется бизнес виза. Заходите!

Як отримати візу в Китай Велика і загадкова Китайська народна республіка за теперішніх часів притягує до себе не тільки туристів, яким є на що там дивитися, але й бізнесменів для ведення бізнесу, і студентів, яким у разі закінчення китайського вузу і освоєння китайської мови світить перспективне майбутнє.

Також ви можете прочитати