Віза в Китай, фото зразок візи КНР, Лікування в Китаї, КИТАЙ, Фотоальбоми

16.12.2015
Віза в Китай, фото зразок візи КНР, Лікування в Китаї, КИТАЙ, Фотоальбоми зразок візи

(Лікування та реабілітація дитини з діагнозом ДЦП)

Віза в Китай, фото зразок візи КНР

Китайська віза — це пропускне свідоцтво, видане китайської організацією у справах видачі віз іноземним громадянам на в’їзд, виїзд або транзит. Китайська організація по справах видачі віз, виходячи з суспільного становища іноземця, мети їх поїздки в Китай, і виходячи з виду паспорта, може оформити дипломатичні, протокольні, службові та загальногромадянські візи.

Загальногромадянські візи в Китай бувають 8 видів, які мають такі умовні позначення: D (які постійно проживають в Китаї іноземцям), Z (робоча), X (студентська), F (іноземцям, які прибули на запрошення з різними цілями менше, ніж на 6 місяців), L (туристична віза), G (транзитна), C (віза для екіпажів різних транспортних засобів), J-1 (іноземним кореспондентам, аккретитованным в Китаї), J-2 (іноземним кореспондентам, прямують в країну на короткий термін).

В загальному порядку ви можете отримати візу через тиждень з дати подання документів.

Для отримання згаданих віз, крім надання специфічних для кожного типу віз документів, необхідно відповісти на ряд питань і мати (крім угоди з іншим встановленням):

Дійсний закордонний паспорт або документи, що його замінюють;

Заяву на видачу візи;

Фотографію (фото для документів розміром 3*4 см, без головного убору, на світлому фоні);

Вартість візи.

Китайські організації з візових питань за кордоном:

Посольства Китаю в зарубіжних країнах, генеральні консульства, візові бюро, консульський відділ управління уповноваженого в Сянгані (Гонконг) або інші організації в зарубіжних країнах, уповноважені Мзс Китаю. Для в’їзду в Китай або транзиту через Китай іноземцям необхідно подати заяву у вищезгадані організації для отримання візи. Про конкретному процесі подачі заявки можна проконсультуватися у відповідній китайської організації з візових проблем.

Вартість різних типів візи в Китай:

Одноразова віза: 1500 р.;

Дворазова в’їзна віза: 3000 р.;

Короткий опис статті: віза в китай

Требуется бизнес виза. Заходите!

(Лікування та реабілітація дитини з діагнозом ДЦП) Віза в Китай, фото зразок візи КНР Китайська віза — це пропускне свідоцтво, видане китайської організацією у справах видачі віз іноземним громадянам на вїзд, виїзд або транзит.

Також ви можете прочитати