Віза в Перу

08.01.2016

Віза в Перу
Віза в Перу

Віза в Перу

Громадянам України віза в Перу не потрібна, якщо метою Вашого візиту є туризм, і Ви не плануєте перебувати в країні довше 90 днів. Якщо термін Вашого транзиту не більше 48 годин, то транзитна віза Вам теж не потрібна. Для всіх інших ситуацій потрібно оформляти візу в консульстві Перу.

При перетині кордону митник може попросити Вас пред’явити закордонний паспорт www.zagranpasport.kiev.ua. термін дії якого ще як мінімум 6 місяців з моменту виїзду; зворотні рейси (не із закритою датою). Іноді ще просять пред’явити підтвердження бронювання готелю або ваучер, або інші докази Вашого доброго фінансового стану (готівкові кошти, дорожні чеки, кредитні картки).

Дана туристична віза тільки одноразового в’їзду. Якщо Ви захочете продовжити її термін, Вам досить буде звернутися в офіс Головного управління імміграційної служби в Лімі. На жаль, продовжити своє перебування Ви можете не більше трьох раз — терміном до 30 днів. Вартість кожного продовження — 20$.

Ніяких обов’язкових щеплень для в’їзду в Перу для громадян України не потрібен.

ПРИМІТКА: Для ввезення в Перу дорогий кіно, — фото апаратури потрібен спеціальний дозвіл, а також на митниці буде стягуватися спеціальний податок.

Також у нас ви можете придбати квиток в будь-яку точку планети і забронювати готель в будь-якій країні.

Короткий опис статті: віза в польщу україна

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Віза в Перу Віза в Перу Громадянам України віза в Перу не потрібна, якщо метою Вашого візиту є туризм, і Ви не плануєте перебувати в країні довше 90 днів. Якщо термін Вашого транзиту не більше 48 годин, то транзитна віза Вам теж не потрібна.

Також ви можете прочитати