ВІЗА В США, VISA to USA

27.01.2016
ВІЗА В США, VISA to USA отримання візи

Віза в США
Віза в Америку!

Подорож в Америку — заповітна мрія для багатьох. Будь то туризм, ділова поїздка або бажання відвідати рідних і друзів — вимагає наявності відповідної візи. Центр Культурного Обміну «ІНТЕКС» пропонує професійний сервіс оформленні візи в США, заснований на багаторічному досвіді роботи нашого Центру з 2001 року. За роки нашої роботи клієнти ІНТЕКС отримали понад 10 000 віз. Нам довіряють за надійність і високий професіоналізм .

Підготовка анкет і заяв на американську візу – дуже відповідальне заняття. Від правильності заповнення документів, багатьох «прихованих» нюансів — безпосередньо залежить результат звернення за візою. Чимала кількість відмов у візі найчастіше відбувається саме з-за помилок у підготовці пакету документів, неправильне і «застарілому» уявленні про те, «кому дають американську візу», а також тактичних помилок в поведінці заявника під час проходження інтерв’ю в посольстві.

Ми пропонуємо наші послуги в максимально комфортною для клієнта формі, в зручний час, без черг, в тому числі і не виходячи з дому! У разі необхідності, ми організовуємо термінове співбесіду на отримання візи за 2-3 дні . а також розгляд документів на візу без співбесіди (тобто без особистої присутності), допускається для певної категорії заявників.

Готуючи пакет документів на туристичну, студентську або бізнес візу в США, ми проводимо повну аналітику ситуації заявника, а не просто «штампуємо анкети». Координатори ІНТЕКС підготують для Вас всі необхідні анкети і форми, в тому числі Заяву на отримання візи DS-160, забронюють готель і допоможуть в пошуку найбільш недорогих квитків на літак і автобус, якщо це необхідно.

Після того, як всі документи оформлені, ми самостійно подамо заяву в Посольство/Консульство США для призначення дати Вам інтерв’ю з консульським офіцером. При призначенні дати і часу інтерв’ю ми постараємося максимально врахувати Ваші побажання. Координатори ІНТЕКС обов’язково підготують Вас до проходження інтерв’ю в посольстві/консульстві для того, щоб Ви відчували себе максимально упевнено і спокійно при спілкуванні з консульським офіцером, але і не допустили «типових помилок», які найчастіше призводять до відмови у візі.

Настійно рекомендуємо почати процес оформлення документів не пізніше, ніж за один місяць до бажаної дати поїздки і, при цьому, утриматися від купівлі квитків на рейси в США до моменту отримання візи, оскільки придбаний квиток не є підставою для видачі візи, а більшість квитків на переліт в економ-класі можна здати, або можна, але з істотними утриманнями.

Що ми пропонуємо / що входить у вартість послуги «Все включено»?

· Індивідуальний і аналітичний підхід до візової заяви кожного клієнта

· Повноцінне надання послуг як дистанційно, так і в офісі ІНТЕКС

· Професійна та якісна підготовку всіх необхідних форм та анкет, включаючи заповнення електронної заяви на неімміграційну візу DS-160

Короткий опис статті: віза в сша

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Віза в США Віза в Америку! Подорож в Америку — заповітна мрія для багатьох. Будь то туризм, ділова поїздка або бажання відвідати рідних і друзів — вимагає наявності відповідної візи. Центр Культурного Обміну «ІНТЕКС» пропонує професійний сервіс оформленні візи в США, заснований на багаторічному досвіді роботи нашого Центру з 2001 року.

Також ви можете прочитати