Віза Єгипет

30.12.2015

ТУРАГЕНСТВО В ХАРКОВІ. ТУРИЗМ. ГАРЯЧІ ТУРИ
Візи

Віза Єгипет
В’їзд в Єгипет для громадян України і Росії є візовим. По прильоту, перед проходженням паспортного контролю, турист зобов’язаний придбати візу біля стійки VISA, її вартість 25 $. Дана віза дає право на одноразовий в’їзд в країну і безперервне перебування на території Єгипту 1 місяць. Для відвідування Єгипту діти до 18 років не потребують придбання візи, якщо вони вписані в паспорт батьків. Оплачується лише одна віза на один паспорт.

По прильоту на Синайський півострів туристи можу не ставити візу і відповідно не платити 25 $. На імміграційній картці туристи повинні написати: SINAI ONLY. У паспорт буде поставлений штамп з таким же текстом: SINAI ONLY. Даний штамп дає право перебування тільки на території Синайського півострова. У випадку, якщо туристи прилетіли в один ап на Синайському півострові, а відлітають з іншого — потрібно сплатити збір у розмірі 25 $ в а/п на вильоті.

У разі, якщо буде порушений візовий режим, тобто турист буде перебувати в країні більше 30 днів. влада Єгипту мають офіційне право накласти штраф та ввести обмеження на відвідування країни.

Громадяни Республіки Білорусь та Молдови повинні отримувати візу в Посольстві. Право надати документи на отримання візи в Посольстві Арабської Республіки Єгипет в Києві дає вид на проживання або реєстрацію в Україні. Жінкам у віці від 15 до 36 років (громадяни Молдови) потрібно додатково отримувати дозвіл на в’їзд.

Прохання також звертати увагу туристів, що під час паспортного контролю при собі необхідно мати пакет документів: аб, страховку, ваучер.

Документи, необхідні для отримання візи по прильоту в Єгипет

  1. закордонний Паспорт (дійсний не менше ШЕСТИ місяців з дня закінчення запланованого туру). Продовжені паспорти громадян України дійсні для в’їзду в Єгипет
  2. 2 чисті сторінки паспорта для візи і штампів
  3. Туристичний ваучер

УВАГА! Громадянам усіх країн, крім України і Росії, коштує самостійно дізнаватися умови візового режиму в Консульстві Арабської Республіки Єгипет в Україні.

Зразок заповнення міграційної карти Єгипту

Посольство Єгипту в Україні

Адреса: м. Київ, вул. героїв сталінграда, 19

Телефон: (8 044) 272-13-27

Факс: (8 044) 486-94-28

Робочі години: Пн. — Пт. з 9.00 — 12.00

E-mail:boustan@egypt-emb.kiev.ua

Посольство України в Єгипті:

Короткий опис статті: віза в польщу харків Тур Турагентство Харків пропонує різноманітні тури і путівки з Харкова, тури в Туреччину, Болгарію, Чорногорію і Єгипет, тури в Європу та Азію. Гарячі путерки і раннє бронювання. Підбір туру. Телефонуйте — 0667318264 турагентство, тур харків, гарячі путівки, гарячі тури, туреччина, єгипет, болгарія, чорногорія

Требуется виза в Польшу. Заходите!

ТУРАГЕНСТВО В ХАРКОВІ. ТУРИЗМ. ГАРЯЧІ ТУРИ Візи Вїзд в Єгипет для громадян України і Росії є візовим. По прильоту, перед проходженням паспортного контролю, турист зобовязаний придбати візу біля стійки VISA, її вартість 25 $.

Також ви можете прочитати