Визф в Польщу

09.01.2016
Визф в Польщу разі якщо

Курси валют

Адреса посольства в Україні

Посольство Республіки Польща в Україні

01034 Київ, вул. Ярославів Вал, 12

Тел. +38 (044) 2300-700 (комутатор),

Факс. +38 (044) 270-63-36

Адресу Українського консульства в країні Посольство у Варшаві

00-580 Warszawa, Aleja Szucha 7, Polska

Тел. +10-48 (22) 625-01-27

Генеральне Консульство Республіки Польща в Одесі

час роботи з 8.30 до 16.00

Сайти посольства Польщі

http://www.polska.com.ua/

www.charkowkg.polemb.net/

www.konsulat.lviv.ua/

www.konsulat.lutsk.ua/

порядок оформлення візи і терміни виготовлення

Громадянам Росії і України і СНД для відвідин Польщі потрібна віза.

З 21 грудня 2007 р. Польща входить до складу країн — учасниць шенгенської угоди. З цього моменту особи, які мають у своєму паспорті діючі шенгенські візи, можуть безперешкодно в’їжджати на територію країни будь-яким транспортом

Вимоги до фотографій

Додаються до заяви фотографії повинні відповідати наступним вимогам:

розмір фотографії 3,5 х 4,5 см ;

чітке кольорове зображення на світлому однотонному (білому або світло-блакитному) тлі;

фотографія повинна бути зроблена не раніше ніж за 6 місяців до візиту в консульство;

фотографія повинна бути анфас, від верхньої частини голови до верхньої частини плечей, так щоб обличчя займало 70-80% знімка, повинна чітко показувати очі і обличчя з обох сторін;

на фотографії не повинно бути овалів, рамок і куточків, також не допускається ретушування зображення;

на фотографії заявник повинен бути зображений без сонцезахисних окулярів, капелюхів, хусток, за винятком випадків, коли це необхідно з релігійних міркувань. У разі якщо заявник має релігійний головний убір, то підборіддя, чоло і обидві щоки повинні бути чітко видно, на обличчі не повинно бути тіней від головного убору. Якщо заявник носить окуляри, то скла повинні бути незатемненными, оправа не повинна закривати жодної частини ока, не має бути будь-яких відблисків.

Поїздка з дітьми

У разі якщо планується поїздка з дітьми, до основного пакету документів необхідно додати дві фотографії дитини зазначеного зразка, копію свідоцтва про народження, довідку зі школи.

На дітей, які досягли 6 років і вписаних в паспорт батьків, в паспорт повинна бути вклеєна фотографія. Діти, які досягли 14 років, повинні мати власний закордонний паспорт.

Якщо дитина вписана у паспорт батьків, на нього не заповнюється окрема анкета, а одна з фотографій дитини приклеюється до анкети батьків. У цьому випадку поряд з прізвищем батьків ставиться позначення «+ 1Х» (цифра вказує на кількість дітей, вписаних в паспорт і здійснюють поїздку у строки дії цієї візи).

На дітей, що мають власний закордонний паспорт, надається повний пакет документів.

У разі якщо дитина подорожує у супроводі одного з батьків або третіх осіб, необхідно надати копію нотаріально завіреної довіреності на вивезення дитини від батька і копію паспорта довірителя. У разі якщо один з батьків помер або його місцезнаходження невідоме, необхідно надати відповідні документи: свідоцтво про смерть, довідку з міліції і т. п.

Порядок оформлення візи і терміни виготовлення в Україні

КИЇВСЬКОМУ КОНСУЛЬСЬКОМУ ОКРУЗІ БАГАТОРАЗОВІ ВІЗИ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ ТІ ІНОЗЕМЦІ, ЯКІ ПОСТІЙНО ПРОЖИВАЮТЬ В ОБЛАСТЯХ: КИЇВСЬКІЙ, ЧЕРНІГІВСЬКІЙ, ЧЕРКАСЬКІЙ, КІРОВОГРАДСЬКІЙ, ВІННИЦЬКІЙ, ЛЬВІВСЬКІЙ, ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ, ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ, ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ І ЗАКАРПАТСЬКІЙ. ІНШИ ОСОБИ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ ОДНОРАЗОВІ ВІЗИ.

КОНСУЛЬСЬКІ ОКРУГИ В УКРАЇНІ

КИЇВСЬКИЙ КОНСУЛЬСЬКИЙ ОКРУГ

ОБЛАСТІ: КИЇВСЬКА, ЧЕРНІГІВСЬКА, ЧЕРКАСЬКА, КІРОВОГРАДСЬКА І ВІННИЦЬКА

Короткий опис статті: консульство польщі

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Курси валют Адреса посольства в Україні Посольство Республіки Польща в Україні 01034 Київ, вул. Ярославів Вал, 12 Тел. +38 (044) 2300-700 (комутатор), Факс. +38 (044) 270-63-36 Адресу Українського консульства в країні Посольство у Варшаві

Визф в Польщу разі якщо

Також ви можете прочитати