Візовий центр посольства Польщі

02.01.2016

Візові центри

Візовий центр посольства Польщі

Пункт Прийому Візових Анкет приймає заявки на отримання короткострокових та довгострокових віз. Закордонний паспорт має бути дійсним ще 3 місяці після дати закінчення дії візи та містити дві вільні сторінки для віз. Якщо Ваш паспорт не відповідає вищевказаним вимогам, перед подачою документів рекомендується зробити новий паспорт .

Заявникам необхідно самостійно подавати свої документи на отримання візи. Якщо заявка за якихось причин не може бути подана заявником самостійно, то її можуть податки:

— Близькі родичі (тільки батьки за неповнолітніх дітей або подружжя один за одного)

— Одне із акредитованих туристичних агентств

Після обробки документів Посольством/Консульством Польщі паспорти будуть повернені до Пункту Прийому Візових Анкет. Заявники мають можливість забрати паспорт безпосередньо в Пункті Прийому Візових Анкет або скористатися послугою кур єрської доставки паспорта, замовивши її при подачі документів.

АДРЕСИ ВІЗОВИХ ЦЕНТРІВ:

Наразі візові центри розташовані в Києві, Житомирі, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Львові та Тернополі.

Очікується відкриття центрів в Одес, Рівному, Хмельницькому, Луцьку, Сімферополі та Вінниці.

З адресами візових центрів Ви можете ознайомитись за лінком>>>

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗ ТУТ>>>

ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВИ

Крок 1: Підготуйте Вашу анкету та додаткові документи: Скористайтеся сторінкою « Все про візи » та знайдіть всю інформацію стосовно категорії візи, яка Вам потрібна – тут Ви зможете знайте суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети на отримання візи тощо.

Крок 2: Призначте дату та час подачі документів до Пункту Прийому Візових Анкет: Перед подачою документів Вам необхідно записатися. Призначити дату подачі документів. Зробити це можливо онлайн або зателефонувавши до контакт-центру.

Крок 3: Подайте документи до Пункту Прийому Візових Анкет: З’єднання явіться до Пункту Прийому Візових Анкет в день подачі документів та подайте заповнену анкету та необхідні додаткові документи.

Крок 4: Оплатіть необхідну суму: Працівник надасть Вам квитанцію, яку Вам необхідно сплатити в касі в гривнях. Вам надається квитанція на оплату всіх платежів, що були здійснені у Пункті Прийому Візових Анкет.

ПЕРЕВІРИТИ СТАН ЗАЯВИ ОНЛАЙН

Після подачі документів Ви можете перевірити стан Вашого запиту онлайн. Для цього потрібно вписати унікальний реєстраційний номер і дату народження. Унікальний реєстраційний номер починається з POIV, POLV, POTE, PORI, POLU, PODN, PODO, POKH, POKI, POOD, POKY, POZH, POVI або POSI. Реєстраційний номер Ві знайдете на квитанції, яка видається працівником Пункту Прийому Візових Анкет після подання документів.

Короткий опис статті: посольства польщі Турфірма Turmag — найбільша фірма, яка працює на ринку України більше 10 років. Шенген мультивіза, оформлення віз, візи не дорого

Требуется виза. Заходите!

Візові центри Пункт Прийому Візових Анкет приймає заявки на отримання короткострокових та довгострокових віз. Закордонний паспорт має бути дійсним ще 3 місяці після дати закінчення дії візи та містити дві вільні сторінки для віз.

Також ви можете прочитати