Візовий центр у Запоріжжі візи подача документів

05.01.2016

Візовий центр в Запоріжжі
Підготовка документів для подачі у візовий центр в Запоріжжі

Турфірма Турландия надає допомогу в підготовці документів для подачі у візовий центр в Запоріжжі. Ми також пропонуємо унікальні умови по відкриттю туристичних і бізнес віз з особистою подачею в візовий центр і без неї. Зверніть увагу. Наш польський партнер робить запрошення на роботу в Польщі!

Відкриття в Запоріжжі візового центру Республіки Польща планувалося на кінець 2013 року. Були зустрічі міського керівництва Запоріжжя з польським консулом і заяви в пресі. Але останні події в Україні внесли свої корективи, відкриття перенесено на невизначений термін, і жителі Запоріжжя змушені користуватися послугами візових центрів сусідніх міст. Ви легко можете в цьому переконатися на офіційному сайті Центру візової підтримки .

Кілька турфірм в нашому місті, в тому числі і Турфірма Турландия Запоріжжі, надають послуги з допомоги при оформленні віз, але офіційно акредитованими візовими центрами не є .

Що потрібно знати про роботу візового центру

Візові центри відкриваються консульствами конкретних країн. На сьогоднішній момент на території України діють візові центри 19 країн (Австрія, Бельгія, Болгарія, Німеччина, Греція, Данія, Іспанія, Ісландія, Італія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Польща, Фінляндія, Франція, Хорватія, Швеція, Швейцарія). Найбільш поширеними є візові центри Польщі, на сьогодні в Україні їх 17, Литви — 13 візових центрів, Греції — 6, Італії — 6, Німеччини — 5. Завдання візових центрів — надання послуг з підготовки документів, необхідних для отримання візи, консультації населення, а також відправка підготовлених документів у консульство, одержання оформлених документів з консульства і передача їх замовнику.

Візовий центр у Запоріжжі візи подача документів
Формально Вас ніхто не примушує користуватися послугами візового центру. Ви маєте право особисто подавати документи в консульство тієї країни, візу якої хочете отримати. Але при цьому Вам потрібно буде особисто поїхати в місто, в якому знаходиться консульство як мінімум 2 рази. Для громадян України, які проживають у містах, в яких є візові центри це економічно не доцільно, не кажучи вже про втрати часу і нервів. Більшість жителів Запоріжжя також воліють користуватися послугами візових центрів в інших містах України.

Як скористатися послугами візового центру в Запоріжжі

У зв’язку з тим, що візовий центр в Запоріжжі відсутня, запорожці мають право скористатися послугами візових центрів в інших містах. При цьому потрібно уточнити, що візовий центр в конкретному місті працює з жителями Запоріжжя. Що стосується, наприклад, візових центрів Республіки Польща, то жителі Запоріжжя можуть подавати документи у Дніпропетровську, Донецьку, Луганську чи Харкові. Природно, що більшість запорожців віддає перевагу користуватися послугами візового центру в Дніпропетровську.

Якщо Ви плануєте отримувати візу у візовому центрі перший раз. можемо порекомендувати Вам свої послуги. Менеджери Турфірми Турландия Запоріжжі мають великий досвід роботи з візовими центрами, вони нададуть Вам якісну консультацію по підготовці документів на візу, допоможуть записатися на подачу документів у візовий центр, підкажуть, як мінімізувати ймовірність відмови. Ми активно працюємо з польськими партнерами, тому можемо запропонувати унікальні послуги з оформлення бізнес віз в Польщу .

Візовий центр у Запоріжжі візи подача документів
Зверніть увагу ми беремося оформити бізнес візу в Польщу в «чистий» закордонний паспорт (без Шенгенських віз). При цьому наш польський партнер допомагає оформити запрошення .

Візовий центр у Запоріжжі візи подача документів

Короткий опис статті: посольство польщі віза Оформлення документів для подачі у Візовий центр в Запоріжжі Польські РОБОЧІ Візи з викликом від 200Є (061)220-9-220 пр. Леніна,166 р-н Фестивальної візовий центр запоріжжя, візовий центр в запоріжжі, візовий центр польщі запоріжжя

Требуется виза. Заходите!

Візовий центр в Запоріжжі Підготовка документів для подачі у візовий центр в Запоріжжі Турфірма Турландия надає допомогу в підготовці документів для подачі у візовий центр в Запоріжжі. Ми також пропонуємо унікальні умови по відкриттю туристичних і бізнес віз з особистою подачею в візовий центр і без неї.

Також ви можете прочитати