ВНЖ в Чехії. Довгострокова віза, підстави для отримання

19.01.2016
ВНЖ в Чехії. Довгострокова віза, підстави для отримання Довгострокова віза

БУДИНКИ ТА КОТЕДЖІ КВАРТИРИ ІПОТЕКА ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ ВІЗА І ВНП ФІРМА В ЧЕХІЇ КОНТАКТИ
Довгострокова віза в Чехію. ВНЖ в Чехії.

Для того, щоб переїхати до Чехії і отримати ВНЖ (Вид на проживання) для початку необхідно отримати довгострокову візу. Довгострокова віза видається консульством Чехії на період до 6 місяців і тільки за умови, що у Вас є підстави для її отримання. Підстави для отримання довгострокової візи наведені нижче. Потім, уже в Чехії, віза продовжується і при її продовженні Ви отримуєте ВНЖ (Вид на проживання).

Імміграцію і перебування іноземців на території Чехії регулює закон «Про перебування іноземців на території Чеської республіки». Існують наступні статуси при довгочасному перебуванні на території Чехії (понад 90 днів):

  • довгострокова віза або віза на термін більше 90 днів типу D/VC — dlouhodobá víza. Після закінчення строку дії довгострокової візи іноземець має право на отримання виду на проживання — ВНП;
  • вид на проживання (ВНЖ)- povolení k pobytu. Вид на проживання видається відділенням поліції за місцем прописки у вигляді візи в туристичний паспорт терміном на 1-2 роки. Вид на проживання може продовжуватися протягом необмеженого часу.
  • постійне місце проживання (ПМП) — trvalý pobyt. Залишаючись громадянином своєї країни, іноземець отримує всі права громадянина Чеської республіки, за винятком виборчого права. Документ, що підтверджує право перебування іноземця на території Чеської республіки — внутрішній паспорт іноземця (Průkaz o povolení k pobytu pro cizince) зі статусом постійного проживання (ПМП).

Реєстрація фірми або нерухомість в Чехії дає право на отримання Шенгенської мультивізи на термін до 90 днів у кожному півріччі. Ми підготуємо для вас необхідні документи для отримання мультивізи. Довідку з банку ви надаєте самі.

Вартість наших послуг

Короткий опис статті: віза в чехію

Требуется виза. Заходите!

БУДИНКИ ТА КОТЕДЖІ КВАРТИРИ ІПОТЕКА ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ ВІЗА І ВНП ФІРМА В ЧЕХІЇ КОНТАКТИ Довгострокова віза в Чехію. ВНЖ в Чехії. Для того, щоб переїхати до Чехії і отримати ВНЖ (Вид на проживання) для початку необхідно отримати довгострокову візу.

ВНЖ в Чехії. Довгострокова віза, підстави для отримання Довгострокова віза

Також ви можете прочитати