WWW.STRAXOVKI.CZ Запрошення до Чехії. Pozvani do Ceske republiky

22.01.2016

Pozvani do Ceske republiky (чеською мовою)

WWW.STRAXOVKI.CZ Запрошення до Чехії. Pozvani do Ceske republiky
Ми розповімо про оформлення Запрошення до відвідування Чеської республіки (гостьової візи в Чехію), наведемо приклади та основні вимоги відповідних статей Закону 326/1999 Sb. o pobytu cizincu na uzemi Ceske republiky — «Про перебування іноземців на території Чеської республіки». На нашому сайті ви можете знайти посилання на сайти консульства Чехії у вашій країні, перейти і прочитати більш детальну інформацію.

гостьова віза в Чехію оформляється за 7 днів і вимагає певного переліку документів (дивись нижче), у тому числі тур-ваучер від приймаючої сторони і запрошення від приймаючої сторони, засвідчена в чеській поліції у справах іноземців. Для оформлення транзитної візи список документів значно скорочується.

Якщо ви вже знаходитеся в Чехії і хочете когось запросити — ми оформимо вам запрошення до Чехії (Гостьову візу в Чехію) для ваших рідних і друзів. Також ми вам допоможемо оформити запрошення до Чехії від вашого імені, допоможемо з відсутніми документами.

Якщо ви перебуваєте за межами Чехії і хочете відвідати цю чудову країну — ми оформимо вам запрошення (гостьову візу) в Чехії і грамотно чеською мовою заповнимо заяву, яку ви після цього подасте в Консульство Чехії у Вашій країні.

WWW.STRAXOVKI.CZ Запрошення до Чехії. Pozvani do Ceske republiky
Більше того! Ми вам розповімо основні нюанси подання заяви в консульстві і оформимо також обов’язкову медичну страховку на час вашого туристичного перебування в Чехії.

Для оформлення короткострокової візи до 90 днів на підставі запрошення (Pozvani k navsteve Ceske republiky) в чеське консульство необхідно надати медичну страховку від нещасного випадку на весь термін майбутнього перебування іноземця в Чехії. Для цих цілей рекомендуємо скористатися страхуванням Maxima, вартість страховки на місяць 400 крон (тільки для Чехії) і 500 крон (Чехія + Шенген). Оформити страхові поліси Ви можете у нашому офісі в Празі або дистанційно.

Вас потрібно буде зустріти по приїзду і поселити в центрі Праги чи іншого міста? Все це ми готові зробити для вас. І все це — за найнижчими цінами. Хочете приїхати до Чехії туристом? Чи вже перебуваєте в Чехії, але не знаєте як запросити рідних або друзів? Ви потрапили за адресою. Ми все зробимо за вас, включаючи заповнення анкети на візу і відправлення запрошення адресату за межі Чехії.

Завдяки нашому багаторічному досвіду, постійного проживання в Чехії ви можете бути впевнені в тому, що оформлені нами запрошення до Чехії абсолютно офіційні і відповідають усім вимогам закону. При дотриманні всіх вимог консульства з вашого боку і нашої допомоги при подачі документів на візу — біля Консульства просто не буде приводу вам відмовити у візі за нашим запрошенням і ви отримаєте гостьову візу в Чеську республіку. Вам достатньо лише звернутися до нас! Успіх в отриманні Шенгенської візи (гостьової візи в Чехію залежить від багатьох факторів, серед яких:

  • грамотно оформлене запрошення і правильно заповнена анкета на чеській мові;
  • оплачені авіа-, автобусні квитки або квитки на поїзд в Чехії і назад;
  • достатню кількість доходів з підтвердженням з банку;
  • наявність інших віз без порушень візового режиму;
  • надійне житло, підтвердження бронюванням;
  • довідка з роботи певного змісту;
  • настрій працівника консульства ?
  • ваш настрій :)
  • везіння.

Таблиця розрахунку грошових коштів на запрошених в Чехію:

Для запрошення 1 іноземця з країн Європи (у т. ч. Росії):

Короткий опис статті: віза в чехію STRAXOVKI.CZ — Подача на ПМЖ (trvaly pobyt) Чехія Шенген, Чеський візовий центр віза в Прагу, віза в Чехію, віза в Чехію вартість, житло в Празі, як отримати візу в Чехію,

консульство Чехії, медичні страховки в Чехії, оформлення візи в Чехію, оформлення запрошень в Чехію, поїздка до Праги, отримання візи в Чехію, запрошення до Чехії,

страховка в Чехію, страховка для шенгену, страховка максима, страховка на візу, страховки в Чехії, тур в Прагу, чеська віза, чеська страховка, шенгенська віза в чехію

Требуется виза. Заходите!

Pozvani do Ceske republiky (чеською мовою) Ми розповімо про оформлення Запрошення до відвідування Чеської республіки (гостьової візи в Чехію), наведемо приклади та основні вимоги відповідних статей Закону 326/1999 Sb.

Також ви можете прочитати