Як отримати візу в Італію самостійно?

20.01.2016

Складно отримати візу в Італію?

Туристи, не мають досвіду самостійного отримання віз в Італію, часто задаються питанням «Наскільки це складно отримати візу в Італію?». Питання животрепетне. Тому спробуємо розібратися, так складно отримати італійську шенгенську візу і як можна знизити ймовірність відмови?

Взагалі проблематика отримання віз в країни Європи оточена безліччю самих неймовірних міфів. Вважається, наприклад, що молодим незаміжнім дівчатам (особливо чомусь симпатичним блондинкам) отримати візу в Італію практично нереально. Багато хто вважає, що якщо не надати довідку з роботи, то візи не бачити як своїх вух. Існує також думка, що в якості броні готелю обов’язково повинно бути надано підтвердження на бланку готелю з підписом і печаткою. Дехто навіть всерйоз вважає, що електронний квиток (тобто квиток, придбаний через інтернет і роздрукований на принтері) не підходить для італійського консульства. Всі ці питання є споконвічним предметом переживань багатьох туристів і постійно обговорюються на всіляких форумах. Спробуємо внести ясність, розібравши кожен з цих міфів окремо. При цьому проте зауважимо, що далі мова піде виключно про туристичні візи, оскільки вимоги до документів на інші типи віз (наприклад, ділову або робочу візу) дещо відрізняються.

Дадуть туристичну візу в Італію незаміжньої молодої дівчини?

Так, дадуть, якщо надані документи на візу відповідають вимогам, описаним тут. Ваш вік, сімейний стан, колір волосся і т. п. не має значення. Можна заперечити, що ніхто в Європі і в тому числі в Італії не зацікавлений у припливі іммігрантів з Росії, і тому співробітники консульства ставляться з підозрою до там категоріям туристів, як незаміжні дівчата, безробітні, студенти і т. д. Але ж Ви ж не іммігрувати в Італію збираєтеся, а туристичну поїздку. Відповідно, все, що від Вас вимагається, – це підтвердити, що мета поїздки – туризм, і що Ви маєте в своєму розпорядженні достатніми коштами для здійснення своєї мети. Якщо ж в процесі підготовку у Вас виникають якісь питання, то завжди можна зателефонувати у візовий центр Італії і задати їх. Список контактів можна знайти тут .

чи Може безробітний отримати туристичну візу в Італію?

Так. У візовій анкеті в цьому випадку можна вказати, що Ви безробітний. У цьому випадку довідку з роботи, надавати не потрібно. Однак це не скасовує необхідності надати фінансові гарантії. Тобто Ви повинні підтвердити, що у Вас є гроші на поїздку, і Ви є саме туристом, а не потенційним нелегальним іммігрантом. Список документів, прийнятих консульством Італії в якості фінансової гарантії, описаний тут. Знову-таки, якщо Вам щось незрозуміло, зателефонуйте в візовий центр.

Достатньо роздруківки з www.booking.com для отримання візи в Італію?

Так. В якості броні готелю можна надати роздруківку підтвердження бронювання, зробленого через www.booking.com .

Підходить електронний квиток для отримання візи в Італію?

Так. Якщо Ви купили квиток через інтернет, то слід роздрукувати і вкласти в комплект документів, що подаються на візу. То є спосіб покупки квитка не грає ніякої ролі. Головне, що Ви його купили :)

Це лише мала частина питань і страхів, які виникають у процесі отримання візи в Італію. Але боятися не варто. Якщо Ви їдете в Італію з метою туризму, і у Вас дійсно достатньо для цього грошей, то ймовірність відмови мінімальна. Насправді відсоток відмови у видачі візи нікчемний. Все вищенаписане, звичайно, не є офіційною заявою (ми ж не співробітники консульства Італії) і засноване виключно на нашому особистому досвіді і досвіді наших знайомих. Однак всю цю інформацію Ви завжди можете перевірити або уточнити, зателефонувавши в візовий центр. На всяк випадок ще раз наведемо посилання на список телефонів візового центру Італії в різних містах Росії. Удачі Вам! Все не так страшно, як може здатися на перший погляд :)

    Як отримати візу в Італію самостійно?

Короткий опис статті: віза в італію В Італію самостійно: опис процесу самостійного отримання туристичної візи в Італію

Требуется виза. Заходите!

Складно отримати візу в Італію? Туристи, не мають досвіду самостійного отримання віз в Італію, часто задаються питанням «Наскільки це складно отримати візу в Італію?». Питання животрепетне. Тому спробуємо розібратися, так складно отримати італійську шенгенську візу і як можна знизити ймовірність відмови?

Також ви можете прочитати