Як отримати візу в США, IvanDudin.ru Блог про США

27.12.2015

Як отримати візу в США

12.05.2012

У цьому пості я докладно розповім, як отримав візу в США з чистим закордонним паспортом. Я ніколи не був за кордоном до першої поїздки в Нью-Йорк. Не вірте нікому, хто каже, що візу в США отримати неможливо або настільки важко, що можна не старатися.

1. Для початку потрібно зареєструватися на сайті ustraveldocs.com

Як отримати візу в США, IvanDudin.ru Блог про США

Скріншоти, які я використовую тут — це мій особистий кабінет на цьому сайті. Попереджаю, що інтерв’ю у мене пройдено 2 травня, і тому відображення яких-небудь даних може відрізнятися від ваших.

2. Після авторизації ви потрапляєте в особистий кабінет

Як отримати візу в США, IvanDudin.ru Блог про США

По ідеї він поки вам не потрібен. Вам потрібно перед подачею заяви сплатити консульський збір.

3. Оплата консульського збору

Для оплати заходимо на сторінку сайту банку Руский Стандарт payusvisafee.rsb.ru. Заповнюємо всі необхідні дані і вибираємо у графі «Сума комісії» пункт «5120 RUB (Неімміграційні візи)».

Як отримати візу в США, IvanDudin.ru Блог про США

Після оплати ви отримаєте підтвердження. Виглядає воно так:

Як отримати візу в США, IvanDudin.ru Блог про США

Це підтвердження обов’язково потрібно роздрукувати. З нього вам знадобиться Receipt No. при подачі анкети DS-160.

4. Далі нам потрібно заповнити DS-160

Підготуйте свою фотографію. Я використав фото, яке відповідає всім вимогам:

Як отримати візу в США, IvanDudin.ru Блог про США

Заява DS-160 через Інтернет до запису на співбесіду в посольстві або консульстві США на сайті ceac.state.gov .

Праворуч у верхньому куті виберіть російську мову і починайте заповнювати.

  • Місце співбесіди, вказане Вами початку форми DS-160, має збігатися з місцем, в яке Ви записуєтеся на співбесіду.
  • На всі питання необхідно відповідати англійською мовою, використовуючи лише літери англійського алфавіту, за винятком пункту, в якому Ваші прізвище та повне ім’я повинні записуватися літерами алфавіту рідної мови.
  • Сеанс заповнення форми DS-160 закінчується через 20 хвилин при відсутності активності користувача. Вся введені відомості при цьому втрачаються. Щоб уникнути втрати даних, рекомендується часто натискати кнопку «Save» (Зберегти) і завантажувати файл із заявою на свій локальний комп’ютер. На своєму комп’ютері у вікні «Зберегти як» виберіть місце розташування файлу з заявою DS-160 і натисніть кнопку «Зберегти».
  • При подачі заяви DS-160 необхідно завантажити на веб-сайт свою фотографію. Детальні рекомендації щодо отримання якісних знімків і їх передачу можна подивитися, перейшовши за цим посиланням. На сторінці роздрукованого підтвердження подачі заяви DS-160 (див. наступний крок) повинна відображатися Ваша фотографія. Якщо фотографія не відобразиться на даній сторінці або якщо не вдасться завантажити фотографію на веб-сайт, то необхідно принести надруковану фотографію на співбесіду. Більшість фотоательє мають досвід підготовки фотографій для віз і зроблять знімок правильного розміру, якщо їм сказати, що фото потрібно для візи США.
  • Після заповнення анкети DS-160 генерується сторінка підтвердження з буквено-цифрових штрих кодом. Роздрукуйте цю сторінку.
  • Після друку сторінки підтвердження зі штрих кодом, натисніть кнопку «Back (Назад) у вікні веб-браузера та надішліть копію анкети DS-160 по електронній пошті. Заяву буде надіслано у вигляді pdf-файлу для відкриття або печатки якого потрібна програма Adobe Acrobat .

5. Після заповнення і уважної перевірки DS-160 ви отримаєте ось таке підтвердження:

Як отримати візу в США, IvanDudin.ru Блог про США

Обов’язково роздрукуйте його. Воно знадобиться вам на інтерв’ю.

Для прикладу ви можете подивитися мою DS-160 (архів ZIP, 700 кб)

6. Тепер вам потрібно вибрати дату на співбесіду в Посольстві США

На співбесіду можна записуватися протягом трьох годин після сплати консульського збору, за умови оплати консульського збору в робочі години, або на наступний робочий день, у випадку, якщо Ваш платіж був здійснений у неробочі години згідно з графіком, наведеним нижче.

Нижче в таблиці наведені різні терміни обробки платежу за консульського збору та на співбесіду після оплати кредитною карткою.

Короткий опис статті: візи в сша

Требуется бизнес виза. Заходите!

Як отримати візу в США 12.05.2012 У цьому пості я докладно розповім, як отримав візу в США з чистим закордонним паспортом. Я ніколи не був за кордоном до першої поїздки в Нью-Йорк. Не вірте нікому, хто каже, що візу в США отримати неможливо або настільки важко, що можна не старатися.

Також ви можете прочитати