Запис в Консульство або Посольство:

03.01.2016

Запис в Консульство або Посольство:

Запис в Консульство або Посольство:

Для того щоб подати заяву на розгляд документів для відкриття Шенгенської візи в Києві, а також в інших містах України, необхідно попередньо здійснити запис на співбесіду в Посольство або Консульство тієї країни, яку Ви плануєте відвідати. Запис в Посольство для проходження особистої співбесіди дає можливість заздалегідь забронювати дату та час подачі документів, що значно зменшує наплив черг і сприяє спрощення всього процесу прийому документів.

Більшість Консульських установ і Посольств тих країн, які входять в зону Шенгену, знаходяться в Києві, то є шенгенська віза оформляється в Києві. Але також необхідно відзначити, що представництва деяких Шенгенських країн знаходяться також і в інших містах України.

Компанія «ТОПвиза» здійснить запис на співбесіду. а також надасть послуги по заповненню анкети для шенгенської візи, а також електронної анкети для отримання візи в інші країни світу. Ми детально проконсультуємо щодо повного переліку документів що Вам необхідно буде надати для оформлення Шенгенської візи в Києві, Харкові, Одесі та в інших містах України.

Щоб призначити дату співбесіди Вам достатньо звернутися до наших фахівців. і вони допоможуть здійснити запис на співбесіду:

— Посольство Німеччини (Київ)

Консульство Польщі ; ПОСЛУГА ТИМЧАСОВО НЕ НАДАЄТЬСЯ.

представництво Консульства Польщі. ПОСЛУГА ТИМЧАСОВО НЕ НАДАЄТЬСЯ (Київ, Житомир, Вінниця, Хмельницький, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Одеса, Сімферополь)

— Посольство Королівства Данії (Київ, Львів, Одеса, Донецьк, Харків)

— Посольство Франції (Київ)

— Посольство Іспанії; Запис в консульство Іспанії (Київ, Львів, Одеса, Донецьк, Харків)

— Консульство Чехії (Київ)

— Консульство Фінляндії (Київ, Львів)

— Посольство Королівства Нідерландів (Київ, Львів, Одеса, Донецьк, Харків)

— Посольство Бельгії (Київ, Львів, Одеса, Донецьк, Харків)

— Посольство Естонії (Київ)

— Посольство Литви (Київ)

— Посольство Латвії (Київ)

— Посольства США (Київ)

— Посольство Великобританії (Київ)

Що потрібно для записи в Посольство або Консульство у Києві та інших містах України?

-, Вам необхідно відправити на наш e-mail скан першої сторінки Вашого закордонного паспорта, або передати його копію до нас в офіс;

— копію запрошення (якщо є);

— контактний номер телефону;

— вказати мету поїздки (туризм, бізнес, відвідування родичів і т.д.).

Послуга — запис на співбесіду у Києві та інших регіонах України. а також заповнення візових анкет. Вартість послуги — 50 €

Послуга — експрес запис на співбесіду в Києві .

Ми детально проконсультуємо Вас і підготуємо до співбесіди в посольстві або консульстві, розповімо про всі деталі і тонкощі, на які варто звернути увагу.

Увага! Не важливо де Ви проживаєте — ми працюємо з усіма регіонами України!

Запис в Консульство або Посольство:

Короткий опис статті: консульство польщі Запис в консульство, консульство, Запис

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Запис в Консульство або Посольство: Для того щоб подати заяву на розгляд документів для відкриття Шенгенської візи в Києві, а також в інших містах України, необхідно попередньо здійснити запис на співбесіду в Посольство або Консульство тієї країни, яку Ви плануєте відвідати.

Також ви можете прочитати