Запрошення для оформлення візи в Польщу

26.01.2016

Запрошення для оформлення візи в Польщу

Запрошення для оформлення візи в Польщу.

Короткострокову шенгенську візу на перебування в країні не більше трьох місяців з метою гостьового або бізнес (не робочий) візиту можна отримати на підставі спеціально оформленого та підписаного запрошення для візи. Надіслати цей документ може як фізична, так і юридична особа, легально зареєстроване на території держави і має право там жити і працювати.

Запрошення для візи в Польщу приймається від громадян країни Євросоюзу, а також від тих, хто має вид на проживання і проживає в Польщі щонайменше 5 років. Гостьовий запит для шенгену не обов’язково повинен бути від родичів – це можуть бути і просто друзі або знайомі. У документ обов’язково вписуються повні дані запрошуючої сторони і запрошеної особи, місце поїздки і час.

Від юридичних осіб запрошення для візи також передбачає вказати всі контактні дані компанії чи фірми, а також мета візиту – наприклад, укладення контракту, обмін досвідом або виставка. В документ вноситься інформація про назву та реєстраційний номер юридичної особи, контакти (телефон, адресу), терміни відвідування, характер спільної діяльності чи співпраці. Також у запрошенні повинно бути ПІБ запрошуваного, його паспортні та робочі дані – місце, посаду, призначення поїздки. Будь-яке запрошення необхідно завірити нотаріально.Запрошення для оформлення візи в Польщу

Для українців запрошення для візи тепер не є обов’язковим пунктом при оформленні короткострокової шенгенської візи в Польщу. Для підтвердження місця знаходження в країні під час подорожі достатньо броні, навіть часткової, з готелю або хостелу.

Шенгенська віза, отримана за запрошення, також, як і будь-яка інша, дозволяє не тільки приїхати в гості до Польщі, але і помандрувати по іншим країнам угоди. Єдине обмеження – строк перебування за межами польських кордонів не повинен перевищувати половини терміну візи. В’їзд в Шенгенську зону повинен бути здійснений через Польщу.

Короткий опис статті: гостьова віза в польщу

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Запрошення для оформлення візи в Польщу Запрошення для оформлення візи в Польщу. Короткострокову шенгенську візу на перебування в країні не більше трьох місяців з метою гостьового або бізнес (не робочий) візиту можна отримати на підставі спеціально оформленого та підписаного запрошення для візи.

Також ви можете прочитати