Запрошення в Польщу

06.02.2016

Запрошення в Польщу

Запрошення в Польщу.Запрошення в Польщу

Оформляючи візу самостійно, або через туристичне агентство, не залежно від того, віза шенгенська бізнес мультивіза або робоча національна віза в Польщу, Ви не вдаєтеся в подробиці, а Ваша думка часто формує менеджер, який нав’язує Вам свої інтереси, виходячи з очікувань щодо його можливого прибутку.

Запрошення в Польщу — це узагальнююча назва документів, на підставі яких оформлюється шенгенська бізнес-віза або робоча національна віза в Польщу.

Хоча, якщо розібратися детальніше, то існує величезна різниця, як в самих документах, так і в правах і обов’язках виходять від них.

Запрошення в Польщу для оформлення робочої національної візи в Польщу являє собою форму встановленого зразка, в якому повинні бути вказані: назва, адреса роботодавця, ім’я та прізвище здобувача, зазначення посади, дати виконання робіт та суми заробітної плати за місяць. Запрошення в Польщу такого типу обов’язково повинно бути завірено в «Urzad pracy» (орган виконавчої влади аналогічний Українському Центру Зайнятості). Робоче запрошення в Польщу має свої переваги і недоліки у порівнянні із запрошенням до Польщі для бізнес візи. Одним з головних переваг запрошень в Польщу для робочої візи є те, що за такого роду запрошення в Польщу можна отримати річну мультивізу, з терміном перебування 180 днів, навіть у чистий паспорт». Також завдяки нещодавнім змінам у Візовому кодексі Європейського Союзу, власникам робочої національної візи дозволяється перебувати в країнах учасницях шенгенської угоди не більше 90 днів на півріччя. Але варто відзначити і деякі недоліки запрошення в Польщу для національної робочої візи, а це в першу чергу те, що запрошення в Польщу для робочої візи передбачає роботу за наймом на території Республіки Польща, з цього випливає, що воно абсолютно не підійде людям, які подорожують або ведуть бізнес у Європі. Також існують деякі правила, які стосуються кількості в’їздів та виїздів, хоча віза і мульти, але польські прикордонники ретельно стежать за тим, щоб кількість в’їздів та виїздів не перевищувала однієї поїздки раз в три місяці. Наприклад, якщо Ви 4 рази за місяць перетинаєте кордон з таким запрошенням в Польщу, то на 5-й раз Ваша віза буде анульована прикордонною службою війська польського у зв’язку з нецільовим використанням робочої національної візи.

Інший тип запрошення в Польщу – це запрошення в Польщу для шенгенської бізнес візи. Порівняно з запрошенням до Польщі для робочої візи, візу відкриють в залежності від візової історії у Вашому паспорті (наявність шенгенських віз за останні 3 роки, наявність порушень тощо). Запрошення в Польщу для бізнес візи різняться за формою і змістом залежно від підприємств, які їх видають. Запрошення в Польщу такого типу має ряд переваг перед запрошенням до Польщі для робочої візи. Запрошення в Польщу для бізнес візи завжди підтверджується, так як підприємства видають їх для залучення нових клієнтів. На підставі запрошення в Польщу для бізнес візи можна отримати шенгенську бізнес візу терміном дії до 5-ти років.

Як ми бачимо з вищевикладеного, кожне запрошення в Польщу має як переваги, так і недоліки. Якщо порівняти узагальнено, то вибір явно на користь запрошення в Польщу для шенгенської бізнес візи, так як в даному випадку польські підприємства видають його Вам як потенційному покупцеві, що досить правдоподібно. У випадку із Запрошенням до Польщі для робочої візи спочатку зрозуміло, що ніхто на роботу Вас не бере, тому ступінь довіри до таких запрошення в Польщу з боку прикордонної служби дуже низька. Поетові вибір за Вами, але ми настійно рекомендуємо зважити всі за і проти запрошення в Польщу обох типів. Але якщо Вас все ж долають сумніви, варто звернутися до наших фахівців за безкоштовною консультацією.

Короткий опис статті: запрошення в польщу

Требуется бизнес виза. Заходите!

Запрошення в Польщу Запрошення в Польщу. Оформляючи візу самостійно, або через туристичне агентство, не залежно від того, віза шенгенська бізнес мультивіза або робоча національна віза в Польщу, Ви не вдаєтеся в подробиці, а Ваша думка часто формує менеджер, який навязує Вам свої інтереси, виходячи з очікувань щодо його можливого прибутку.

Також ви можете прочитати