Зразок заполения анкети на отримання шенгенської візи. Інструкція

14.01.2016

Головна Зразок заповнення анкети Зразок заполения анкети на отримання шенгенської візи. Інструкція як заповнити

26 серпня 2015 року

Патент на корисну модель vs патент на винахід: знайди відмінності Патент — це охоронний документ, який дає його власнику право. Вся новина

Зразок заполения анкети на отримання шенгенської візи. Інструкція

Подача на громадянство, минаючи ВНЖЗдравствуйте! Мій чоловік отримав громадянство РФ у жовтні 2010р. Я с. Вся новина

Зразок заполения анкети на отримання шенгенської візи. Інструкція

Одним з основних пріоритетів державної політики є забезпечення високих і стійких темпів економічного. Вся новина

Зразок заполения анкети на отримання шенгенської візи. Інструкція як заповнити
Зовнішній вигляд анкети

Зразок заполения анкети на отримання шенгенської візи. Інструкція

Зразок заполения анкети на отримання шенгенської візи. Інструкція

Зразок заполения анкети на отримання шенгенської візи. Інструкція

Виглядає ця анкета так: Зразок заполения анкети на отримання шенгенської візи. Інструкція

Зразок заполения анкети на отримання шенгенської візи. Інструкція

Як правильно заповнити анкету за пунктами

Правильне заповнення є запорукою успіху для отримання візи.

Досить часто причиною відмови в шенгенській візі є некоректно заповнена анкета — про це вам скаже будь візовий офіцер. Тому travel.tochka.net вирішив підготувати зразок заповнення візової анкети.

Для прикладу розглянемо шенгенську візову анкету консульства Польщі — одного з самих популярних напрямків серед українських туристів.

Ми спеціально обрали анкету англійською мовою (хоча поляки пропонують і українську версію), щоб ви могли застосувати цю інструкцію і для інших країн Шенгену. Наприклад, у тих же іспанців візові формуляри лише англійською та іспанською мовами.

Єдине, зверніть увагу, зразок заповнення візової анкети актуальний тільки для туристичних шенгенських віз.

Отже, розберемо всю анкету по пунктах.

Заповнення пункту анкети № 1.

Surname (Family name) — тут вказуєте прізвище. Звертаємо вашу увагу, що вона повинна бути написана точно також, як і в закордонному паспорті.

Заповнення пункту анкети № 2.

Surname at birth (Former family name) — прізвище при народженні. Цей пункт заповнюєте лише в тому випадку, якщо змінювали прізвище (наприклад, після заміжжя).

Заповнення пункту анкети № 3.

First name (Given name ) — ваше ім’я. Знову ж таки, саме так, як зазначено в закордонному паспорті.

Заповнення пункту анкети №4.

Date of birth — дата народження. Зверніть увагу, що формат заповнення цього пункту завжди вказується в самій анкеті. Найчастіше це day-month-year (день-місяць-рік) у цифровому форматі. Приміром, 06-10-1988.

Заповнення пункту анкети №5.

Place of birth — місце народження. Вказується місто, наприклад, Donetsk.

Заповнення пункту анкети №6.

Country of birth — країна народження. Якщо ви народилися до 1991 року, коли Україна фактично була частиною СРСР, можна ставити чи Ukraine, або USSR — як саме уточнюйте у консульстві. Наприклад, консульство Німеччини вимагає вказувати USSR.

Заповнення пункту анкети №7.

Current nationality — національність, точніше громадянство на даний момент. Просто ставите назва країни, наприклад, Ukraine. Якщо громадянство при народженні у вас було інше — вказує його також із позначкою Nationality at birth.

Заповнення пункту анкети №8.

Sex — Пол. Потрібно поставити галочку або хрестик. Male — чоловіки, Female — жінки.

Заповнення пункту анкети №9.

Marital status — Сімейне положення. Ставимо хрестик або галочку навпроти потрібного пункту: Single — самотній, Married — одружений/одружена, Divorced — розлучені, Вдови(er) — вдівець/вдова.Зразок заполения анкети на отримання шенгенської візи. Інструкція

Заповнення пункту анкети №10.

In the case of minors — це пункт заповнюється лише неповнолітніми. Потрібно написати прізвище, ім’я та громадянство особи, що має батьківські права або є офіційним опікуном. Якщо адреса цієї особи відрізняється від адреси заявника, його теж необхідно вказувати.

Заповнення пункту анкети №11.

National identify number — в цьому пункті потрібно вказати свій ідентифікаційний код.

Заповнення пункту анкети №12

Type of travel document — тут потрібно вибрати тип документа, з яким ви будете подорожувати. У 98% випадках для українських туристів це Ordinary passport — закордонний паспорт.

Для неповнолітніх у цьому пункті потрібно відзначати Other і дописати Child’s travel document. Для дітей також Other з позначкою Mother’sFather’s passport.

Заповнення пункту анкети №13

Number of travel document — тут вам потрібно вказати серію та номер закордонного паспорта.

Заповнення пункту анкети №14

Date of issue — дата видачі закордонного паспорта. Вказано на першій сторінці, навпаки date of issue.

Заповнення пункту анкети №15

Valid until — дата закінчення дії закордонного паспорта. Вказано на першій сторінці, навпаки Valid until .

Заповнення пункту анкети №16

Issued by — ким виданий закордонний паспорт. Зверніть увагу, що тут потрібно вказати чотири цифри у вашому паспорті вони знаходяться навпроти Issued by.

Заповнення пункту анкети №17

Applicants home address and e-mail address — вказуєте ваш домашню адресу та адресу електронної пошти (останнє не обов’язково). Звертаємо вашу увагу — адреса перекладати не треба, пишете транслітерацією. Наприклад, pr. Peremogy, 8, kv.22.

Графа поряд — Telephone number(s). Вказуєте свій мобільний і/або домашній номер телефону.

Заповнення пункту анкети №18

Residence in a country other than the country of current nationality — громадяни України, які не мають подвійного громадянства, в цьому пункті ставлять галочку навпроти No.

Заповнення пункту анкети №19

Current occupation — ваша професія на даний момент. Приміром, journalist, driver, doctor. Студенти ставлять student, приватні підприємці — self employed, офіційно безробітні — прочерк.

Не забувайте, що посада повинна бути ідентична тій, що вказана у вашій довідці з роботи.

Заповнення пункту анкети №20

Employer and employer’s address and telephone number. For students name and address of educational establishment — назва компанії-роботодавця, її адреса, контактний телефон.

Студенти вказують назву навчального закладу, адреса і телефон деканату. Безробітні, природно, знову ставлять прочерк. Зразок заполения анкети на отримання шенгенської візи. Інструкція

Заповнення пункту анкети №21

Main purpose of the journey — буквально привід для подорожі. Ставите галочку напроти Tourism (повторимося, це інструкція для заповнення туристичної візової анкети).

Заповнення пункту анкети №22

Member state(s) of destination — в цьому пункті потрібно вказати всі країни Шенгену, на території яких ви будете перебувати під час своєї подорожі. Це не означає, що треба писати «будемо пролітати над Польщею». Але якщо у вас буде стиковка, скажімо, у Катовіце, і фактично Польща буде країною транзиту — її теж необхідно вказувати.

Заповнення пункту анкети №23

Member state of first entry — країна в’їзду на територію Шенгенської зони. Потрібно вказувати саме ту країну, де ви вперше будете перетинати кордон Шенгенської зони.

Знову ж таки, якщо ви летите з Києва в Амстердам зі стикуванням у Мюнхені, то країною в’їзду на територію Шенгенської зони у вас буде Німеччина, паспорт проштампують вже там.

Заповнення пункту анкети №24

Number of entries requested — вказуєте кількість перетинів Шенгенської зони.

Single entry — одноразова віза, Two entry — дворазова, Multiple entries — багаторазова.

Думаємо, не потрібно пояснювати, що мультивіза набагато зручніше, але для її отримання у вас повинна бути аргументація — авіаквитки, запрошення тощо. Якщо ж у вас, наприклад, куплені квитки Київ — Барселона — Київ, заброньований готель на 5 днів — ставте Single entry, на більше у вас підстав немає.

Заповнення пункту анкети №25

Duration of intended stay or transit — підраховуєте і вказуєте загальна кількість днів у Шенгенській зоні. Майте на увазі, що день в’їзду та виїзду вважається окремо. Навіть якщо, приміром, ви прилетите в Краків 1 листопада в 23:00, а полетите назад у Київ 3 листопада о 00:30 — це фактично буде вважатися три дні.

Заповнення пункту анкети №26

Schengen visa issued during the past three years — в цьому пункті потрібно вказати всі шенгенські візи, які ви отримували протягом останніх трьох років. Якщо вони були, ставите галочку напроти Yes і пишете країну і дати дії візи. Наприклад:

Portugal, from 15-07-2009 to 15-08-2009

Spain, from 24-03-2010 to 24-05-2010.

Якщо таких не було — ставите галочку напроти No.

Вказується Yes і терміни шенгенських віз, виданих за останні три роки. Візи країн, що не входять (або не входили на момент видачі візи в Шенгенську зону, не зазначаються. Якщо за останні три роки у заявника не було шенгенських віз, вказується No.

Заповнення пункту анкети №27

Fingerprints collected previously for the purpose of applying for a Schengen visa — тут у вас цікавляться, чи здавали ви відбитки пальців для отримання шенгенської візи раніше?

Якщо немає (швидше за все, саме так) — ставите No.

Заповнення пункту анкети №28

Entry permit for the final country of destination, where applicable — цей пункт заповнюють ті, кому потрібна транзитна віза. Для нашого випадку він неактуальний, ставите прочерк.

Заповнення пункту анкети №29

Intended date of arrival in the Schengen area — запланована дата в’їзду на територію Шенгенської зони.

Заповнення пункту анкети №30

Intended date of departure from the Schengen area — запланована дата виїзду з території Шенгенської зони.Зразок заполения анкети на отримання шенгенської візи. Інструкція

Заповнення пункту анкети №31

Surname and first name of the inviting person in the Member State. If not applicable, name of hotels or temporary accommodations in the Member State — ім’я та прізвище людини, яка вас запрошує. У випадку туристичної візи сюди вносите назва готелю (хостелу, орендованої квартири).

Якщо під час вашої подорожі ви будете зупинятися в декількох готелях, вказуєте їх усі.

Трохи нижче, у цьому ж пункті, є графа Address and e-mail person/hotel/temporary accommodation. Саме сюди вписуєте контакти готелю/готелів: адресу, електронну пошту.

Поруч у графі Telephone and telefax, відповідно, номер телефону та факсу зазначених вище готелів.

Якщо ви будете бронювати готелі на hotels.tochka.net. всі ці дані будуть вказані у вашому підтвердженні, яке прийде на e-mail.

Читайте інструкцію «Як бронювати готелі на hotels.tochka.net».

Заповнення пункту анкети №32

Name and address of inviting companyorganisation — назву компанії, яка запрошує заявника. До туристичній візі цей пункт не має відношення — ставимо прочерки у всіх графах.

Заповнення пункту анкети №33

Cost of traveling and living during the applicant’s stay is covered — яким чином ви будете покривати витрати на свою подорож.

Тут вам пропонують вибрати з таких пунктів: покриваєте витрати самостійно (by the applicant himself/herself) або витрати покриває спонсор (by a sponsor).

Для туристичної візи часто обирають перший пункт by the applicant himself. Далі вам потрібно поставити галочки навпроти деяких з наступних пунктів:

— саѕ? (готівку) — ставите галочку в будь-якому випадку, оскільки готівка у вас повинні бути апріорі.

— traveller’s cheques — якщо ви купили дорожні чеки, ставите галочку напроти цього пункту (але не забудьте подати копії чеків в пакеті документів).

— credit card — ставите галочку, якщо у вас є кредитна картка, якою ви плануєте розплачуватися за кордоном.

— pre-paid accommodation — якщо ви заздалегідь сплатили ваш готель або апартаменти (навіть частково) і маєте підтвердження цього, ставите галочку.

— pre-paid transport — якщо у вашому пакеті документів подані викуплені авіа, ж/д квитки, ставите галочку.Зразок заполения анкети на отримання шенгенської візи. Інструкція

Заповнення пункту анкети №34

Personal data of the family member who is an EU, EEA or citizen CH — до туристичної візи цей пункт не має відношення, ставимо прочерк.

Заповнення пункту анкети №35

Famila relationship with an EU, EEA or citizen CH — те ж саме, що і пункт №34.

Заповнення пункту анкети №36

Place and date — місто, де була заповнена анкета і дата. Приміром, Kiev 25-09-2011

Заповнення пункту анкети №37

Signature — ваша підпис. За дитину розписується батько або опікун.Зразок заполения анкети на отримання шенгенської візи. Інструкція

Залишається додати, що візові анкети, як правило, можна безкоштовно скачати або ж заповнити on-line на сайті консульства або візового центру.

Є відео по темі заповнення шенгенської візи людини, який пройшов всі ці труднощі:

Короткий опис статті: анкета для візи в польщу шенген, зразок заполения шенгенської візи, як заповнити шенгенську візу

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Головна Зразок заповнення анкети Зразок заполения анкети на отримання шенгенської візи. Інструкція як заповнити 26 серпня 2015 року Патент на корисну модель vs патент на винахід: знайди відмінності Патент — це охоронний документ, який дає його власнику право.

Також ви можете прочитати