Зразок заповнення анкети на Шенгенську візу . Зразок заповнення

19.01.2016

Зразок заповнення анкети на Шенгенську візу

Зразок заповнення анкети на Шенгенську візу . Зразок заповнення
Цю статтю хочу присвятити правилами заповнення анкети на Шенгенську візу. Адже від правильного заповнення анкети залежить дуже багато. Ті, хто збираються подавати документи нашенгенську візу самостійно слід постаратися не зробити жодної помилки.

Адже більшість відмов у шенгенській візі з-за неправильного заповнення анкети.

Якщо Ви подаєте документи у французьке посольство, то у Вас є вибір бланка англійською або французькою мовою, оскільки більшість вибирають бланк англійською мовою, то в даному матеріалі я буду спиратися саме на нього.

Для прикладу розглянемо туристичну шенгенську візову анкету консульства Франції – одного з самих популярних напрямків серед туристів.

Туристична візова анкета Візового Центру в Москві

Пункт № 1. Зразок заповнення візової анкети.

Surname (Family name) — тут прописуєте прізвище. Будьте уважні, вона повинна бути написана точно також, як і в паспорті (латиницею). Наприклад, IVANOVA

Пункт № 2. Зразок заповнення візової анкети.

Surname at birth (Former family name) — прізвище при народженні. Цей пункт заповнюєте лише у випадку, якщо вам доводилося міняти прізвище (наприклад, після заміжжя). Наприклад, PETROVA

Пункт № 3. Зразок заповнення візової анкети.

First name (Given name ) — ваше ім’я. Саме так, як вказано в паспорті. Наприклад, MARINA

Пункт №4. Зразок заповнення візової анкети.

Date of birth — дата народження. Формат заповнення цього пункту завжди вказується в самій анкеті. Найчастіше це day-month-year (день-місяць-рік) у цифровому форматі. Наприклад,01-06-1972

Пункт №5. Зразок заповнення візової анкети.

Place of birth — місце народження. Вказуєте місто, приміром, MOSCOU.

Пункт №6. Зразок заповнення візової анкети.

Country of birth — країна народження. Якщо ви народилися до 1991 року, коли Росія фактично були частиною СРСР, можна ставити або RUSSIA, або USSR — як саме уточнюйте у консульстві. Наприклад, консульство Німеччини вимагає вказувати USSR.

Пункт №7. Зразок заповнення візової анкети.

Current nationality — національність, а саме громадянство на даний момент. Потрібно поставити назва країни,наприклад, RUSSIAN.Зразок заповнення анкети на Шенгенську візу . Зразок заповнення
Якщо громадянство при народженні у вас було інше — вказує його також із позначкою Nationality at birth.

Пункт №8. Зразок заповнення візової анкети.

Sex — Пол. Потрібно поставити галочку або хрестик. Male — чоловіки, Female — жінки.

Пункт №9. Зразок заповнення візової анкети.

Marital status — Сімейне положення. Ставимо хрестик або галочку навпроти потрібного пункту: Single — самотній, Married — одружений/одружена, Divorced — розлучені, Вдови(er) — вдівець/вдова.

Пункт №10. Зразок заповнення візової анкети.

In the case of minors — це пункт заповнюється лише неповнолітніми. Потрібно написати прізвище, ім’я та громадянство особи, що має батьківські права або є офіційним опікуном. Якщо адреса цієї особи відрізняється від адреси заявника, його теж необхідно вказувати.

Пункт №11. Зразок заповнення візової анкети.

National identify number — в цьому пункті потрібно вказати свій ідентифікаційний код. (у разі необхідності)

Пункт №12. Зразок заповнення візової анкети.

Type of travel document — потрібно вибрати тип документа, з яким ви будете подорожувати. У 98% випадках для російських туристів це Ordinary passport — паспорт.

Пункт №13. Зразок заповнення візової анкети.

Number of travel document — тут вам потрібно вказати серію та номер паспорта.

Пункт №14. Зразок заповнення візової анкети.

Date of issue — дата видачі паспорта. Вказана у вашому паспорті навпроти date of issue.

Пункт №15. Зразок заповнення візової анкети.

Valid until — дата закінчення дії закордонного паспорта. Вказана у вашому паспорті навпроти Valid until .

Issued by — ким виданий паспорт. Зверніть увагу, що тут потрібно вказати три цифри у вашому паспорті вони знаходяться навпроти Issued by.

Пункт №17. Зразок заповнення візової анкети.

Applicants home address and e-mail address — вказуєте ваш домашню адресу та адресу електронної пошти (останнє не обов’язково).

Зверніть увагу — адреса перекладати не треба, пишете транслітерацією. Наприклад, pr. Kozlova, 8, kv.22.

Графа поряд — Telephone number(s). Вказуєте свій мобільний і/або домашній номер телефону.

Пункт №18. Зразок заповнення візової анкети.

Residence in a country other than the country of current nationality — громадяни. не мають подвійного громадянства, в цьому пункті ставлять галочку навпроти No.

Пункт №19. Зразок заповнення візової анкети.

Current occupation — ваша професія на даний момент. Приміром, journalist, driver, doctor. Студенти ставлять student, приватні підприємці — self employed, офіційно безробітні — прочерк.

Пам’ятайте, що посада повинна бути ідентична тій, що вказана у вашій довідці з роботи.

Пункт №20. Зразок заповнення візової анкети.

Employer and employer’s address and telephone number. For students name and address of educational establishment — назва компанії-роботодавця, її адреса, контактний телефон.

Студенти вказують назву навчального закладу, адреса і телефон деканату. Безробітні ставлять прочерк.

Пункт №21. Зразок заповнення візової анкети.

Main purpose of the journey — мета подорожі. Ставите галочку напроти Tourism (повторюся, це інструкція для заповнення туристичної візової анкети).

Пункт №22. Зразок заповнення візової анкети.

Member state(s) of destination — в цьому пункті потрібно вказати всі країни Шенгену, на території яких ви будете перебувати під час своєї подорожі. Це не означає, що треба писати «будемо пролітати над Польщею». Але якщо у вас буде стиковка, скажімо, у Варшаві, і фактично Польща буде країною транзиту — її теж необхідно вказувати.

Пункт №23. Зразок заповнення візової анкети.

Member state of first entry — країна в’їзду на територію Шенгенської зони. Потрібно вказувати саме ту країну, де ви вперше будете перетинати кордон Шенгенської зони.

Якщо ви летите з Москви в Амстердам через Мюнхені, то країною в’їзду на територію Шенгенської зони у вас буде Німеччина, паспорт проштампують вже там.

Пункт №24. Зразок заповнення візової анкети.

umber of entries requested — вказуєте кількість перетинів Шенгенської зони.

Single entry — одноразова віза, Two entry — дворазова, Multiple entries — багаторазова.

Зазначу, що для отримання багаторазової візи у вас повинна бути аргументація — авіаквитки, запрошення тощо. Якщо ж у вас, наприклад, куплені квитки Москва — Париж — Москва, заброньований готель на 5 днів — ставте Single entry, на більше у вас підстав немає.

Пункт №25. Зразок заповнення візової анкети.

Duration of intended stay or transit — підраховуєте і вказуєте загальна кількість днів у Шенгенській зоні. Майте на увазі, що деньЗразок заповнення анкети на Шенгенську візу . Зразок заповнення
в’їзду і виїзду вважається окремо. Навіть якщо, приміром, ви прилетите в Краків 1 листопада в 23:00, а полетите назад до Москви 3 листопада о 00:30 — це фактично буде вважатися три дні.

Пункт №26. Зразок заповнення візової анкети.

Schengen visa issued during the past three years — в цьому пункті потрібно вказати всі шенгенські візи, які ви отримували протягом останніх трьох років. Якщо вони були, ставите галочку напроти Yes і пишете країну і дати дії візи. Наприклад:

Portugal, from 15-07-2011 to 15-08-20011

Spain, from 24-03-2012 to 24-05-2012.

Якщо таких не було — ставите галочку напроти No.

Вказується Yes і терміни шенгенських віз, виданих за останні три роки. Візи країн, що не входять (або не входили на момент видачі візи в Шенгенську зону, не зазначаються. Якщо за останні три роки у заявника не було шенгенських віз, вказується No.

Пункт №27. Зразок заповнення візової анкети.

Fingerprints collected previously for the purpose of applying for a Schengen visa — тут у вас цікавляться, чи здавали ви відбитки пальців для отримання шенгенської візи раніше?

Якщо немає (швидше за все, саме так) — ставите No.

Пункт №28. Зразок заповнення візової анкети.

Entry permit for the final country of destination, where applicable — цей пункт заповнюють ті, кому потрібна транзитна віза. Для нашого зразка він неактуальний, ставите прочерк.

Пункт №29. Зразок заповнення візової анкети.

Intended date of arrival in the Schengen area — запланована дата в’їзду на територію Шенгенської зони.

Пункт №30. Зразок заповнення візової анкети.

Intended date of departure from the Schengen area — запланована дата виїзду з території Шенгенської зони.

Пункт №31. Зразок заповнення візової анкети.

Surname and first name of the inviting person in the Member State. If not applicable, name of hotels or temporary accommodations in the Member State — ім’я та прізвище людини, яка вас запрошує. У випадку туристичної візи сюди вносите назва французького готелю хостелу . орендованої квартири).

Якщо під час вашої подорожі ви будете зупинятися в декількох готелях, вказуєте їх усі.

Трохи нижче, у цьому ж пункті, є графа Address and e-mail person/hotel/temporary accommodation. Саме сюди вписуєте контакти готелю/готелів: адресу, електронну пошту.

Поруч у графі Telephone and telefax, відповідно, номер телефону та факсу зазначених вище готелів.

Пункт №32. Зразок заповнення візової анкети.

Name and address of inviting companyorganisation — назву компанії, яка запрошує заявника. До туристичній візі цей пункт не має відношення — ставимо прочерки у всіх графах.

Пункт №33. Зразок заповнення візової анкети.

Cost of traveling and living during the applicant’s stay is covered — яким чином ви будете покривати витрати на свою подорож.

Тут вам пропонують вибрати з таких пунктів: покриваєте витрати самостійно (by the applicant himself/herself) або витрати покриває спонсор (by a sponsor).

Для туристичної візи часто обирають перший пункт by the applicant himself. Далі вам потрібно поставити галочки навпроти деяких з наступних пунктів:

— саѕ? (готівку) — ставите галочку в будь-якому випадку, оскільки готівка у вас повинні бути апріорі.

— traveller’s cheques — якщо ви купили дорожні чеки, ставите галочку напроти цього пункту (але не забудьте подати копії чеків в пакеті документів).

— credit card — ставите галочку, якщо у вас є кредитна картка, якою ви плануєте розплачуватися за кордоном.

— pre-paid accommodation — якщо ви заздалегідь сплатили ваш готель або апартаменти (навіть частково) і маєте підтвердження цього, ставите галочку.

— pre-paid transport — якщо у вашому пакеті документів подані викуплені авіа, ж/д квитки, ставите галочку.

Пункт №34. Зразок заповнення візової анкети.

Personal data of the family member who is an EU, EEA or citizen CH — до туристичної візи цей пункт не має відношення, ставимо прочерк.

Пункт №35. Зразок заповнення візової анкети.

Famila relationship with an EU, EEA or citizen CH — те ж саме, що і пункт №34.

Пункт №36. Зразок заповнення візової анкети.

Place and date — місто, де була заповнена анкета і дата. Приміром, Moscou 25-12-2013

Пункт №37. Зразок заповнення візової анкети.

Signature — ваша підпис. За дитину розписується батько або опікун.

Заява повинна бути заповнена розбірливо друкованими літерами латинського алфавіту. Дані необхідно вписувати в окремі клітини відповідних рубрик зліва направо. Формуляр заяви піддається електронного зчитування і обробки і у випадку нерозбірливого заповнення заявник ризикує затримкою рішення у зв’язку з неможливістю обробки заяви.

У випадку якщо ви не впевнені в правильності заповнення будь-якої графи, краще залиште її порожньою. При прийнятті документів спеціаліст консульського відділу підкаже вам, що саме потрібно внести в дану графу (не забудьте взяти з собою ручку з таким же кольором чорнила, але не червоним!).

Короткий опис статті: анкета для візи в польщу Моя Франція! Зразок заповнення анкети на Шенгенську візу

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Зразок заповнення анкети на Шенгенську візу Цю статтю хочу присвятити правилами заповнення анкети на Шенгенську візу. Адже від правильного заповнення анкети залежить дуже багато. Ті, хто збираються подавати документи нашенгенську візу самостійно слід постаратися не зробити жодної помилки.

Також ви можете прочитати